Říjen 2014

Charmed - Gifs /1/

31. října 2014 v 1:01 | *Lexi* |  Charmed

Ahojky =) Mám pro vás první část Gifů Charmed <3 :*Více v celém článku =)

Čarodějky zpět jako "přetočení"

30. října 2014 v 22:48 | *Lexi* |  Charmed

Čarodějky jsou zpátky...

Nejsledovanější stanice současnosti se chystá obnovit moc tří - připravuje totiž remake populárního teen seriálu Charmed (Čarodějky) od Aarona Spellinga, který osm let vysílala stanice WB/CW.

Prozatím není k dispozici příliš detailů. Scénář píšou Chris Keyser (Party of Five) a Sydney Sidner. Projekt je popisován jako nový pohled na původní seriál o třech sestrách čarodějkách, které využívají svou moc ke konání dobra.

Celý projekt je teprve v první fázi - CBS objednala scénář k potenciálnímu pilotu, prozatím se nezavázala k natáčení. Je tedy poměrně velká šance, že z projektu nemusí nakonec nic být. Nicméně není složité si uvědomit, proč (by) k takovému kroku stanice sáhla.

Charmed byl za své doby nejdelší a nejúspěšnější seriál WB - za osm sérií stihl odvysílat 178 epizod, ve kterých nás Alyssa Milano, Holly Marie Combs, Rose McGowan a Shannen Doherty těšily svou přítomností. I po více než sedmi letech od ukončení na amerických kabelovkách stále běží opáčka.

_______________________________________

- No takže nevím jak vy, ale mě tahle zpráva naprosto ničí -_- nenávidím je za to, že to chtěj takhle podělat -_- proč? prostě mi jen řeknětě proč? Nejlepší seriál, ze kterýho už by si člověk myslel, že nemůžou udělat TEEN slátaninu se bortí, protože tohle přesně to bude -_- doufám, že je Američtí fans budou hatovat a kamenovat, protože jinak to bude vysíláno... TVL jen aby se to nestalo! =(
Original Charmed FOREVER! <3


*Lexi*

PLL - Halloween special!

28. října 2014 v 11:11 | *Lexi* |  Pretty Little Liars

PLL mělo Halloweenský speciál a je online i s titulky na Zkouknito :) Takže tady to je :)

http://www.zkouknito.cz/video_109539_pretty-little-liars-halloween-special

 *Lexi*

PLL - 5x13 (Popis epizody)

28. října 2014 v 11:09 | *Lexi* |  Pretty Little Liars

(Synopse) Popis 13. epizody 5. série seriálu Prolhané Krásky


Vánoce se rychle blíží , a všichni v Rosewoodu se veselí , s výjimkou Arie , Emily , Hanny a Spencer , které se necítí být příliš v náladě slavit po ztrátě Mony a Spenceřiného obvinění z vraždy . Ale když se naskytne příležitost a také možnost získat důkazy, které by očistily Spenceřino jméno , dívky a jejich partneři vymyslí plán , jak získat spravedlnost pro Monu a konečně zničit Alison . V případě, že plán bude úspěšný , mohou to být velmi veselé Vánoce .
Mezitím , Alison dostane pohled na minulost , přítomnost a budoucnost díky někomu speciálnímu , duchu Vánoc.

*Lexi*

PLL - Spoiler //10//

28. října 2014 v 11:07 | *Lexi* |  Spoilery PLL

Pretty little liars 5. série - Spoilery # 8

5x13 " How the ' A ' Stole Christmas"

~ Epizoda začne 23. prosince , měsíc po Monině smrti ,
~ Lhářky se budou i nadále vyhýbat Alison a jejich vztah bude napjatý ,
~ Ali bude mít nové kamarádky, které budou vypadat podobně jako Lhářky ,
~ Alison se zúčastní plesu s novými kamarádkami
~ Dívky najdou stopu, kterou jim zanechala Mona , aby jim pomohla s hledáním odpovědí o Bethany , Ali , " A " a vyjasnit její smrt .5x16 '' Over a Barrel ''

~ Aria půjde na oběd s Jasonem a detektivem Holbrookem ,
~ Tato epizoda bude " velkou epizodou " pro Ezru a Ariu a Hannu a Caleba ,
~ Ezria bude trávit hodně času spolu ,
~ Někdo poznamená , že Ezra má pěkný zadek !5x18 " Oh , What Hard Luck Stories They All Hand Me "

~ Uvidíme flashback s Monou ,
~ Mike bude v této epizodě .5x19 " Out , Damned Spot "

~ Cyrus se vrátí v této epizodě ,
~ V této epizodě uvidíme Andrewa .


5x20 " Pretty Is not the Point "

~ V této epizodě uvidíme flashback s Monou .

*Lexi*

PLL - oficiální plakát k season 5

28. října 2014 v 11:06 | *Lexi* |  Pretty Little Liars

Plakát s 5 serii PLL :**Lexi*

TVD - 6x07 (Popis epizody)

28. října 2014 v 11:04 | *Lexi* |  6 serie fotky&spoilery

Synopse) Popis 7. epizody 6. série seriálu Upíří Deníky


VZPOMÍNKY Z JINÉ DOBY - Když se minulost vrací zpět straší ji , je Elena je nucena čelit problémům přímo . Po noci strávené na výroční charitativní akci Whitmorského lékařského centra , Jo se otevře Alaricovi o své vlastní tragické minulosti . Mezitím Stefan , Matt a Enzo se uchylují k extrémním opatřením , když Tripp zatají informace o jeho provozu na zabíjení upírů a Caroline závodí s časem , když se její máma - šerifka Forbesová ocitne uprostřed nebezpečného plánu. Tyler a Liv se sblíží a Damon narazí na překvapivou stopu , která obnoví jeho naději.

*Lexi*

TVD - 6x06 (Popis epizody+Fotky)

28. října 2014 v 11:03 | *Lexi* |  6 serie fotky&spoilery

(Synopse) Popis 6. epizody 6. série seriálu Upíří Deníky

NOČNÍ ZACHRAŇOVÁNÍ - Když Alaric zjistí, že na Jo nefunguje ovlivňování požádá Elenu , aby něco zjistila o její minulosti . Když se Caroline dozví že Enza zajal Tripp , spojí se s Mattem a Stefanem , aby ho zachránil ještě před tím než Tripp odhalí jejich skutečně identity. Sarah , která je vyzbrojena novými informacemi o své minulosti , se vloupá do Tripové kanceláře a je donucena vypořádat se s následky svých činů a Jeremy klesne na úplné dno a vybuchne destruktivním způsobem . Damon je odhodlán vzít věci do vlastních rukou , když obdrží znepokující zprávy .

TVD - 6x05 (Popis epizody+Fotky)

28. října 2014 v 11:00 | *Lexi* |  6 serie fotky&spoilery

(Synopse) Popis 5. epizody 6. série seriálu Upíří Deníky

JE TU HOMECOMMING - S blížícím se Homecoming , Elena vyzývá Liama ​​, aby se s ní zúčastnil párty v kukuřičném bludišti . Namísto účasti na slavnosti je Caroline zaměstnána poté, co se objeví Stefan , který je zamšstnaný uklízením nepořádku po Enzovi . Na radu Eleny , aby se více zapojoval , Alaric nechotně navštíví párty , ale nečekaná nehoda jeho a Jo okamžitě zapojí do záchrany životů . Jinde se Tyler ocitne v nebezpečné situaci, kdy je jeho vlkodlačí prokletí podrobeny zkoušce a Stefan vyjasní Caroline své úmysly o tom nechat Mystic Falls za sebou. Konečně Damon a Bonnie učiní významný objev , který ovlivní jejich hledání cesty domů.
TVD - 6x04 (Popis epizody+Fotky)

28. října 2014 v 10:56 | *Lexi* |  6 serie fotky&spoilery

(Synopse) Popis 4. epizody 6. série seriálu Upíří Deníky

FLASHBACKY DO BOUŘLIVÝCH DOB V DAMONOVĚ ŽIVOTĚ - Když si Damon a Bonnie uvědomí, že odhalení Damonovy minulosti jim může poskytnout vodítka k nalezení jejich cesty domů, Damon je nucen prožít jeden z nejhorších dnů svého života . Po nepříjemné hádce s Jo ( hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe ) v nemocnici , Alaric se postaví na pomoc Jeremymu , aby se postavil na nohy a vyrovnal se se ztrátou Bonnie . Stefan se snaží ukázat Eleně , jaké je to začít znovu, vytvořit novou identitu , zatímco nic netušící Matt se ocitne v znepokojivé situaci, kdy ho Tripp ( hostující hvězda Colin Ferguson ) zasvětí do temného tajemství . Nakonec Stefan , který se zoufale snaží získat nějakou normálnost ve svém životě je ohromen, když se objeví nečekaný návštěvník.
TVD - 6x03 (Popis epizody+Fotky)

28. října 2014 v 10:43 | *Lexi* |  6 serie fotky&spoilery

(Synopse) Popis 3. epizody 6. série seriálu Upíří Deníky


PROBLÉMY U JEZERA - Ve snaze přinést do jejich životů trochu zábavy, Elena přesvědčí Caroline aby se s ní setkala u jezera , kde ji plánuje představit Liamovi . Tyler , který stále pracuje na kontrole svého hněvu, požádá Liv o laskavost a je překvapen, když učiní neočekávané vyznání . Stefan se vrací do Mystic Falls , kde hledá Enza a je zaskočen , když si všimne podivné změny u Eleny . Mezitím u jezera , Enzova akce přinutí Matta provést zarážející odhalení a Jeremy učiní objev o anti - magickém kouzlu , které může vystavit Elenin život nebezpečí . Damon a Bonnie narazí na něco, co je přinutí věřit, že nejsou sami.


TVD - 6x02 Fotky z epizody

6. října 2014 v 15:52 | *Lexi* |  6 serie fotky&spoilery

TVD 6x02 "Yellow Ledbetter" -PLL - 5x13 ((fotky z epizody))

4. října 2014 v 12:27 | *Lexi* |  Pretty Little Liars

Fotky z 13 . epizody 5. série s názvem How the 'A' Stole Christmas


TVD - 6x02 (Popis Epizody)

4. října 2014 v 11:06 | *Lexi* |  6 serie fotky&spoilery

(Synopse) Popis 2. epizody 6. série seriálu Upíří Deníky

DLOUHÁ CESTA DOMŮ - Vedena tím, že se potřebuje vyrovnat se ztrátou Damona , se Elena obrátí na Alarica , aby jí pomohl co dál se životem . Enzo přesvědčí Caroline , aby se k němu připojila v týmu na záchranu Damona a Bonnie , ale Caroline je šokována , když v misi udělají nečekanou odbočku a odhalí , co plánoval Stefan . Mezitím se Matt obává o Jeremyho , kteří tráví čas se Sarah ( hostující hvězda Gabrielle Walsh ) , záhadným dívkou , které přišlo do Mystic Falls teprve nedávno . Jinde Tripp ( Colin Ferguson ) , vedoucí programu na ochranu lidí ve městě činí zajímavé přiznání Mattovi o jeho spojení s městem . Konečně je Druhá strana zcela zničena a Bonnie a Damon se neochotně spolčí , aby odhalili tajemství o tom, kde jsou a jak se dostanou domů.

*Lexi*

TO - 2x01 (Popis epizody)

4. října 2014 v 11:05 | *Lexi* |  The Vampire Diaries

Synopse k 1. dílu 2. řady seriálu the Originals.

ZNOVUPOSTAVENÍ DOMOVA A HLEDNÁNÍ NOVÉ RODINY - Po několika měsících , když byl zalezlý do sebe , Klaus požádá o pomoc Elijaha a Marcela při pomstě vlkodlakU Guerrerovi a slibuje, že zničí každého, kdo představuje hrozbu, pro jeho dceru Hope . Elijah beznadějně sleduje Hayley jak se ničí , když truchlí nad ztrátou své dcery a snaží se přizpůsobit novému životu jako hybrid. Vyhoštěn vlkodlaky Guerrera , kteří nyní ovládají Francouzkou čtvrť se Marcel stále vzpamatovává ze zničení jeho rodiny a snaží se znovu vybudovat domov za pomocí Joshe . Jinde Cami , která se snaží normalizovat svůj život, hledá útěchu na překvapivém místě. Davina pokračuje v plánu použít Mikaela proti Klausovi , ale od plánu odbočí , když potká tajemného , ale okouzlujícího Kaleba , který má několik tajemství .

*Lexi*

TVD - 6x01 (Popis Epizody)

4. října 2014 v 11:04 | *Lexi* |  6 serie fotky&spoilery

Popis 1. epizody 6. série seriálu Upíří Deníky
NOVÉ ZAČÁTKY A DRUHÉ ŠANCE - Poté, co poslední 4 měsíce strávila vyrovnáváním se se ztrátou Damona netradičním a potenciálně nebezpečným způsobem , se Elena vrací na Whitmore Collage , aby zahájila druhy ročník . Caroline která se nemůže pohnout dál, zoufale se snaží najít způsob jak odvrátit anti- magické kouzlo , kterým Cestovatelé začarovaly Mystic Falls a její frustrace jen roste, když Stefan neodpovídá na její telefonáty . Tyler který je opět člověkem , se dostane do potyčky na fotbalové party, co otestuje jeho schopnost kontrolovat svůj hněv . Jeremy se vyrovnává se smrtí Bonnie sebe - destruktivním způsobem . Alaric , který se snaží přizpůsobit novému životu upíra , se ocitá v trapné situaci , když potká Jo , překrásnou doktorku z univerzitní nemocnice . Zatímco si všichni myslí , že Stefan odešel aby našel způsob jak přivést Damona a Bonnie zpět , Elena je šokována , když zjistí pravdu o tom, co má opravdu za lubem .

*Lexi*

Idol měsíce Říjen <3

1. října 2014 v 16:22 | *Lexi* |  Všechno

****Ian Harding****


Ian je herec..
Věk:27
Narození:16. 9. 1986, Heidelberg, Německo
Znamení: panna
Výška: 180 cm