Září 2014

TO/TVD- Nina Dobrev zamíří k Původním!

28. září 2014 v 11:10 | *Lexi* |  The Vampire Diaries

Nina Dobrev zamíří k Původním!


TO-Proto photo season 2

19. září 2014 v 1:04 | *Lexi* |  The Vampire Diaries*Lexi*

Sylvain Reynard - citáty

15. září 2014 v 18:14 | *Lexi* |  Citáty

Nějaké citáty od mého nej sposivatele -Sylvain Reynard-

Více v celém článku --->


The Originals - 2x01 Fotky z epizody

15. září 2014 v 17:37 | *Lexi* |  The Vampire Diaries

Fotky z 1. dílu 2. řady seriálu The Originals s názvem Rebirth
PLL- rozhovor s Janel

15. září 2014 v 17:30 | *Lexi* |  Spoilery PLL
Rozhovor s Janel Parish o její postavě Moně!

Zap2it: Byli jsme tak v depresi z toho, že Mona zemřela.
Janel Parrish: Nebuďte příliš smutní, vrátí se. Vrátí se v trochu jiné formě. Stala se z ní nová holka z flashbacků (ukázek z minulosti), z čehož mám vážně radost. Myslím, že se to bude líbit i fanouškům. Vím, že je smutné, že se s ní jako s živou postavou loučíme, ale pořád bude v Rosewoodu strašit v několika scénách z minulosti. Myslím, že to bude vážně skvělé, že se o ní dozvíme něco dalšího.

Zap2it: Jak dlouho jsi věděla, že Mona tohle léto zemře? Jak jsi reagovala, když jsi to zjistila?
Zjistila jsem to den před společným čtením a zkoušením scénáře, Marlene mi zavolala a řekla mi to. Nejdřív jsem byla hodně nervózní, protože to byla má poslední epizoda, a taky jsem byla smutná, protože je zřejmé, že miluju fakt, že jsem součástí tohoto seriálu. Ale pak řekla: "Nedělej si starosti, pořád máš práci, pořád budeš v seriálu - až do jeho konce. A já jí řekla: "Dobře, věřím ti."

Zap2it: Pozůstatky po vraždě jsme mohli vidět v Monině domě, vypadalo to, že tam proběhla rvačka. Uvidíme někdy ve flashbacku Moninu smrt?
Uvidíte něco málo z toho, co se stalo, ano. Řeknu, že o svůj život bojovala, což je skvělé. Miluju, že je to bojovnice, nechtěla bych, aby zemřela jakkoliv jinak.

Zap2it: Dostanou se Lhářkám do rukou nahrávky z Radley, které Mona studovala, nebo si je sebou odnesl vrah?
To je opravdu dobrá otázka. Zatím si nejsem jistá, že na tuhle otázku znám odpověď, ale můžu říct, že ve vánoční epizodě zanechá Mona vodítko. Něco pro holky ukryla, aby to pak našly a aby jim to pomohlo zjistit, co se stalo.

Zap2it: Jak Monina smrt ovlivní Hannu? V jednu chvíli si byly tak blízké.
Hannu její smrt zasáhne nejvíc, protože měly svoje dobré a špatné chvilky. Měly spolu velmi intenzivní vztah, ať už byl dobrý nebo špatný, a spoustu flashbacků - alespoň ten jeden, co jsme nedávno natáčely - bylo v seriálu proto, že Hanna na Monu myslela. Hanna bude její smrtí rozhodně zdrcená.

TV LINE / Neviděli jsme samotný útok na Monu. Máte v plánu ukázat více?
Janel Parrish : Ve skutečnosti, uvidíte z útoku mnohem více. Mona nevyjde ven bez boje a já jsem na ni za to velmi pyšná . Kdybych si měla vybrat, jak by zemřela , bylo by to takto - bojovala by až do posledního dechu .

TV LINE / Scéna v kufru způsobila některým fanouškům noční můry . Jaké to bylo hrát mrtvou ?
Janel Parrish : Bylo to opravdu srašidelné , že ? Upřímně , většinu časi jsem se jen snažila abych nemrkala. To je to, co se dělo v mé hlavě po celou tu dobu : " Nemrkni, nemrkni! "

TV LINE / Vzhledem k tomu , že tě uvidíme ve flashbacích , co ještě o nich můžeš prozradit ?
Janel Parrish : Budou pro fanoušky uspokojivé, získají o Mone více informací, protože byla taková záhadná.

*Lexi*

TVD 6x01 (Fotky z epizody)

15. září 2014 v 17:29 | *Lexi* |  6 serie fotky&spoilery

The Vampire Diaries 6x01 I'll Remember


*Lexi*

TVD - Spoilers, season 6

15. září 2014 v 17:21 | *Lexi* |  6 serie fotky&spoilery
Ve Vampire Diaries se tuto sezónu bude vzpomínat Coven Luka a Liv ?
- O těchto zázračných dvojčatech se naučíme mnoho nového během šesté série, ale předtím než setkáme jejich tajemného vůdce , nejprve zjistíme co bude říkat Coven . "Je to silně zakořeněné v naší mytologii během této série, " říká výkonná producentka Caroline Dries . " Jakmile začneme chápat, proč jsou sakra na Whitmore a jaký je jejich klan , opravdu pochopíte jak jejich situace ovlivňuje naše postavy . "

Řeknete mi něco o šesté sérii The Vampire Diaries?
Kdo je připraven na nějaké časové skoky ? Když se znovu setkáme s našimi sexy nadpřirozenými , uplynou zhruba čtyři měsíce od srdcervoucí smrti Damona a Bonnie . Ale nejvíce se těšíte na flashbacky , ne? Máme pro vás i úžasnou zprávu z pohledu do minulosti . Uvidíme jak vypadal život bratří v 90. letech . Ano , bavíme se o roku 1990 .

Aaaa ... rozlučte se s Mystic Falls . Naši oblíbení upíři nechají za sebou rodné město, když je znovu uvidíte v premiéře šesté série. Hvězda a momentálně i smutné kuřátko Nina Dobrev , že vzhledem k finále páté série, jakoby se stlačilo resetovací tlačítko a přepnuli na úplně jiný program. " Z Mystic Falls jsme vykázáni a dvě z našich hlavních postav jsou mrtvé . Všichni truchlí , " řekla. "Je to jako nový směr pro celou šou . Totéž , ale lepší . " Kromě toho tato bruneta nám prozradila o " setkání s novými lidmi, " kteří by měli zaplnit díry po úmrtích z minulé série.

Jakýkoliv spoiler o Damonovi a Eleně z Vampire Diaries ?
- Zatímco se naše duo nesjednotí - což se nezdá na nějakou chvíli pravděpodobným - není co prozrazovat o tomto poli. Na druhou stranu, bude tam napětí mezi Stefanem a Caroline , které přijde velmi brzy, hlavně, když ho naše oblíbená blondýna konfrontuje se svými pocity a Elena si vyslechne celou věc . I když nám Nina Dobrev řekla, že Eleně to bude jedno, spárování Stefana a Caroline v ní vyvolá překvapivou reakci.

Jakýkoliv spoiler o Vampire Diaries ? Zvláště něco o oblíbené upírce Caroline Forbes ?
- Oj , mám spoiler o Caroline a je šťavnatý. její románek se Stefanem se stal hlavní součástí šesté série a to i v případě , že romantika není oboustranná . " Uvědomí si , že je to víc jednostranné než doufala a bude se z toho muset vzpamatovat , " říká výkonná producentka Caroline Dries . " Ale jen proto, že jedna z postav nemá rád toho druhého , neznamená to , že to není fascinující příběh lásky . "

Nějaká novinka k The Vampire Diaries?
Čtyři měsíce po finále Vampire Diaries Elena stále truchlí za Damonem , ale také " vyniká v její medicínské přípravce , " říká Caroline Dries , výkonná producentka pro TV Line . Elenino snažení bude užitečné i pro Alarica , který se takto setká s Eleninou mentorkou ve škole. Jo . ( Láska visí ve vzduchu . ) Je smutné , že romantika nečeká na Stefana , " který nemá po emocionální stránce na vztah náladu . " I když je tato možnost v budoucnu otevřený, Caroline vidí stále jen jako přítelkyni . Vztah Bonnie a Damona se bude vyvíjet pomalu , protože i nadále si " půjdou dost na nervy a budou se hádat jako staří manželé . " Mezitím Tyler objevil " druhou šanci na lidský život a objevuje ho ve svém nitru . " Zatímco se Matt bude snažit žít v Mystic Falls , aniž se neustále musel dívat přes rameno . Dozvíme se více o " temné minulosti a osudu " Luka a Liv ao tom, proč přišli na Whitmorskú univerzitu .

Jakékoliv slovo o tom, jak dlouho potrvá než se Damonm ocitne zpět v Mystic Falls ?
- Vzhledem k tomu , že Mystic Falls je zahaleno kouzlem Poutníků , které by zabilo všechny upíry , kteří vkročí do města , asi to nebude v dohledné době. Avšak Damon by se měl setkat skutečně tváří v tvář s někým ze země živých poměrně rychle . ( A ne, nepočítám Elenu , která používá čarodějnické drogy na halucinace ) . Ian Somerhalder si nás dobíral , že bratrské scény nejsou daleko . "Měl jsem několik úžasných scén s Paulem , ne tak dávném zrovna minulý týden . Určitě uvidíte nějaké věci s chlapci . Je dobré , že si nejdou po krku . " Takže pokud se Stefan připojí k Eleně na její cestu drog , zní to jakoby jsme mohli mít setkání bratří už v prvních epizodách .

Řeknete mi nějaké shrnutí šesté série?
Pár měsíců později po devastující tragédii se každý vyrovnává se ztrátou milovaných jinak . Někteří více destruktivní než jiní . Co se stalo Bonnie a Damonovi a zda mohou být zachráněni zůstává záhadou . Mezitím v jejich milovaném domově v Mystic Falls , pokračuje nemagická zóna a ve vedení je nový místní komunitní program. Pokud zde je někde naděje na záchranu , naši hrdinové ji musí najít , překonat žal a spojit své síly . Tato sezóna odhalí téma ztráty , zapírání a co znamená pohnout se dál tváří v tvář nesmrtelnosti a vynořuje se otázka - Mohou se ještě vrátit domů ?

Nějaký spoiler o Vampire Diaries ?
- Pravděpodobně jste již viděli ukázku ze šesté série , která obsahuje scénu jako Stefan řekne Elena , aby se rozloučila . No teď však o důvodu , proč jí to neřekl tváří v tvář . Když se sezóna začne , Stefan nebude nikde poblíž Mystic Falls . Ve skutečnosti se zahloubá do nové překvapivé práce v jeho novém domově . A když už jsme u změnách povolání , Alaric má také novou práci . I nově vzkříšeni upíři potřebují platit nájemné .

*Lexi*

The originals- spoilers Season 2

15. září 2014 v 17:20 | *Lexi* |  The Vampire Diaries
Řeknete mi něco o druhé sérii the Originals?
Nemůžeme se nabažit Původní rodiny, takže si umíte představit naši radost, když jsme se dozvěděli , že Klaus bude objevovat tajemství o své matce , které by mělo všechno změnit . Náš Původní hybrid vždy držel své bolestné dětství v sobě , ale tento nový objev může změnit celý pohled na minulost .

A je tu ještě jedna věc, kterou byste o tomto dramatu v New Orleans měli vědět . Je plná poučných flashbacků a odhalujících zjevení . Například, věděli jste , že Marcel a Elijah si byli kdysi velmi blízký ? Ne tak pevně jako Klaus a Marcel , ale i tak bude jejich přátelství pro fanoušky překvapením . Takže co způsobilo staletí jejich odcizení ? Nemůžeme říci . Ale můžeme slíbit , že vaše čelisti dopadnou na podlahu .

Když se opona druhé série zvedne - během úplňku - vlkodlaci od Guerrerovů " přeberou kontrolu nad Francouzskou čtvrtí , " prozradil výkonný producent Michael Narducci . Truchlící Klaus bude věnovat veškerou svou pozornost na zničení hrozby " gated katastrofickým následkům. " Mezitím si Cami určitě nebude udržovat odstup od sebedestruktivního Původního i navzdory jeho výslovnému příkazu. " Začne něco ve městě a Cami je svědkem jeho další stránky . Přesto cítí zodpovědnost pomoci mu , protože ví , že má s tímto mužem nějaké spojení . Když mu něco řekne, poslechne ji. " Co se týče naší novopečené matky , nyní už hybrida , Hayley bude " útočná a rozzlobená a bude se divit, když se jí Elijah bude snažit promluvit do duše. Nový stav Hayley je donutí k rozhovorům o budoucnosti , " poskytuje menší náhledy . Jak se Hayley přizpůsobuje novému životu, Elijahova "rozhodnutí o tom, co by jí pomohlo je trochu překvapivé . "

Původní by mohly být na cestě zpět do Mystic Falls . " Je tu zajímavá možnost pro nějaké flashbacky". " Pamatujte si, kde vyrůstala Původní rodina - ve starověkém Mystic Falls . "

Dejte nám nějaký spoiler o našem oblíbeném televizním páru Hayley a Elijah z The Originals !
No tak opravdu je v New Orleans čas na romantiku ?? " Elijah by měl být nervózní z mnoha věci . Na začátku série ho čekají nepříjemné momenty " řekla nám výkonná producentka Julie Plec . " Vůbec ho nečekají štěňátka a duhy . "

Chceme vědět něco o Mikaelovi a Esther ! co se chystá tento šílený pár v 2 . serii
Vtipné , protože byste je měli nazývat párem protože jejich vztah bude v další sérii podrobně prozkoumán. " Víme že jsou manželé a víme že své děti přeměnily na upíry ale mají se rádi ? " Říká Julie " Nenávidí se ? Užíváme si spoustu zábavy při psaní o minulosti Esther a Mikaela . " Vypadá to tak že jejich budoucnost je stejně záhadná jako jejich minulost

Fanoušci Kola Mikaelsona zbystřete pozornost. Původního upíra bychom podle všeho mohli vidět již v druhé epizodě druhé série The Originals . Zatím není potvrzeno , zda se bude jednat o flashback , nebo je tím bratrem , který se vrátil spolu s Esther ze záhrobí a " hups " do svého těla...
*Lexi*

PLL - Spoiler //9//

15. září 2014 v 17:18 | *Lexi* |  Pretty Little Liars

Pretty little liars 5. série - Spoilery


5x13 " How the" A " Stole Christmas"
V této epizodě uvidíme tyto postavy : Jennu , Lucase , Mika , Monu , Lhářky a Alison , Tobyho , Ezru , Caleba , Paige.
Setkáme se s novou postavou jménem James Neilan.
CeCe bude v této epizodě.
~ Čeká nás ples " Ice Ball ".
5x14 " Through a Glass, Darkly "
V této epizodě bude zřejmě pohřeb . Janel Parrish byla na natáčení a Lhářky měli na sobě oblečené černé šaty.
Scéna na Spenceřiném dvoře.
Vrátí se Jason.
Monina máma bude v epizodě.
Scéna mezi Ariou a Alison.
Znovu uvidíme Tobyho v uniformě.
5x15 " Fresh Meat "
Scéna Arii a Ezry a Spencer a Tobyho.
Možná uvidíme scénu v Radley.
Možná uvidíme scénu s Alison a Tobym.
Potkáme další nové postavy: Johnnyho Raymonda , který bude mít scénu se Spencer , a novou ženskou postavu , kterou bude hrát Kimberly Pal a bude mít scénu s Ezrou.
5x16 " Over a Barrel "
Scéna Emily a Ezry.
Scéna Spencer a Tobyho jak hrají scrabble.
Scéna Arii s Holbrookem.
Na natáčení byla rakev.
Scéna Arii s Jasonem.
5x17 " Bury the Truth Under the Ground "
Uvidíme scénu poručíka Tobyho.
Jason DiLaurentis bude v této epizodě.


*Lexi*

PLL - 5x13 (fotky z epizody)

5. září 2014 v 23:20 | *Lexi* |  Pretty Little Liars

*Lexi*

TVD - 6 serie, Kol!

4. září 2014 v 19:41 | *Lexi*

Kol v 6 serii TVD! :3 :3 Kéžby se tam vrátil, hned bych se na TVD začala znovu dívat :D Ale tak bude tam aspoň na "druhé straně" takže doufám, že tam bude často :3 :3 :D
__


*Lexi*

Charmed ke stažení /4/

4. září 2014 v 14:57 | *Lexi* |  Charmed - Ke stažení

/4 Serie Charmed ke stažení/


Pretty Little Liars Halloween Special - Tuesday, October 21, 2014

3. září 2014 v 23:04 | *Lexi* |  Spoilery PLL

Pretty Little Liras budou mít tento rok halloweenský speciál! Nebude se ale jednat o další díl seriálu, ale herci budou zodpovídat otázky fanoušků. Zatím nevíme jestli to bude vysílat televize v normálním vysílacím čase a nebo to bude jen třeba 10-ti minutové video na youtube. Každopádně, tady máte malou ochutnávku =P


*Lexi*

The originals- promo Season 2

3. září 2014 v 23:01 | *Lexi* |  Klaus

*Lexi*

TVD - Promo season 6

3. září 2014 v 23:00 | *Lexi* |  6 serie fotky&spoilery


*Lexi*

PLL- Liars Photo

3. září 2014 v 22:57 | *Lexi* |  Pretty Little Liars

*Lexi*

Idol měsíce září <3

1. září 2014 v 13:02 | *Lexi* |  Všechno

***Anna Paquin***

Anna je herečka..

Věk:32
Narození:24. 7. 1982, Winnipeg, Manitoba, Kanada
Znamení: lev
Výška: 165 cm
Váha: 49.0 kg
Barva očí: světle hnědá
Barva vlasů: Blond
Postava: hubená
Národnost: novozélandská
Rasa: běloch