Srpen 2014

VŠE NEJLEPŠÍ mojí BFF : Múze :*

29. srpna 2014 v 13:13 | *Lexi* |  Všechno

Ahojky :* Tenhle článek je CELÝ věnovám mojí doufám, že pořád nejlepší kamarádce Múze :* Jsou to "dárky/překvapení/ k Narozeninám(Který jsou 3.9.) i K svátku(Který je 31.9.) dohromady :*


/Nejdříve ještě tahle písnička, která mě v tomhle všem doprovázela <3 /


K svátku pro tebe mám jen maličkost, protože jsem nevěděla, co ti k němu dát, nevěděla co přesně, ale zmíňila ses, že se ti tahle budova v Paříži hrozně líbila, tak jsem si řekla, že ti jí nakreslím, snad se ti to líbí :*


A potom k tomu mám ještě takovou "Básničku" :) Ale mám ji danou na blogu stories, takže odkaz :* :3

!!!ODKAZ NA "BÁSNIČKU K SVÁTKU"!!!

_____

And now! HAPPY B-DAY for you dear Muse :* <3

Povídka a fotka jsou "dárky" k narozeninám. Povídka je zase danná na stroies-blogu takže, tady je odkaz :* ----

!!!ODKAZ NA POVÍDKU "Everything's fine" !!!

----- And now :P Tady je fotka :) Děkuji za vše :* Doufám, že se z tohohle ZATRACENÉHO "hádkového" období nějak vyhrabeme a doufám, že jsem tě neztratila, protože jsem tě někdy ignorovala, nebo jsem neodepsala hned, ale dělala jsem tohle překvapení a nechtěla jsem se podřeknout, prosím odpusť mi všchno, co sem ti kdy řekla, jsi pro mě důležitá. A taky vždy budeš, ale ať už se rozhodneš jakkoliv, pokaždé v tobě budu vidět svou Múzu. Děkuji :*-->

---->

You&Me :3*Lexi* , xoxo :*


PLL - Spoiler //9//

28. srpna 2014 v 17:33 | *Lexi* |  Pretty Little Liars

Pretty little liars 5. série - Spoilery

V 5x12 Alison bude nucena podstoupit detektor lži.

12. epizoda se bude odehrávat asi měsíc před vánoční epizodou.

V 5x12 Aria bude mít scénu s Holbrookem v Radley.

V 5x14 Bude scéna s Monou v kostele.

V 5x14 Možná bude pohřeb.

Jason bude v epizodě 5x14.

Toby bude mít na sobě policejní uniformu v 5x14.

V 14. epizodě uvidíme: Scénu mezi Ariou a Alison. Caleb a Mike budou v této epizodě.

V 15. epizodě bude představena nová mužská postava, která bude mít hodně scén se Spencer.*Lexi*

TVD - Season 6 promo +CZ tit

28. srpna 2014 v 17:32 | *Lexi* |  6 serie fotky&spoilery

Promo video k 6 serii TVD s cz titi :)
*Lexi*

TVD- Spoilers ! season 6

20. srpna 2014 v 22:27 | *Lexi* |  6 serie fotky&spoilery
The Vampire Diaries 6. série - Spoilery

vampire diaries

Máte nějaké zprávy o tom , kdo se stane novým zloduchem v TVD ?
- To si píše . Položili jsme spoustu otázek šéfce TVD Julie Plec mezi prosba o udržení Alarica naživu až po znovu spojení Deleny . " Je tu někdo velmi špatný . Je to pomalu se rozvíjející mytologie , která se rozvine v průběhu celé sezóny a opravdu ovlivní každou naši postavu v hloubce a je to intenzivní a pomalé a líbí se mi to . Namísto toho abychom se hnali rok a rok dopředu, uvidíme, jestli se nám podaří zachovat a vrátit podstatu zakořeněnou v postavách . "

Co mi můžete říct o nové sezóně Vampire Diaries ?
- Když nám řekla výkonná producentka Julie Plec tajemství o tom , že se dozvíme velmi rychle, kde je Bonnie a Damon , nelhala . Budete to vědět ještě před koncem druhé epizody . Ale dávejte pozor : I když může všechno vypadat povědomě , dvojice ví, že to místo je pro ně cizí. Možná , že kde jsou je něco na čem vůbec nezáleží .

Co čeká Caroline v The Vampire Diaries ?
- Nemělo by to být žádné překvapení , kdyby se snažila udržet všechny upíry na uzdě po tragédii na konci finále . " Snaží se udržet celou skupinku pohromadě a je to jen v její hlavě , když si myslí , že selhává na plné čáře , " řekla výkonná producentka Julie Plec . Její role bude obzvláště náročná, pokud bude jednat se Stefanem , který " reaguje na ztrátu Damona tak jako nečekáme , " škádlí Plec .


*Lexi*

PLL - 5x12 (Fotky z Epizody)

19. srpna 2014 v 11:37 | *Lexi* |  Pretty Little Liars

Photos from the 12th episode of the fifth series titled Taking This One to the GraveMnou kreslený dům Charmed!

18. srpna 2014 v 17:33 | *Lexi* |  Charmed

Takže, právě jsem dokreslila dům charmed <3 Jsem na něj pyšná i když to není dokonalý <3 Ale hned půjde na teď místo nějakého plakátu TVD =D <3 I love it <3- Co na to říkáte? =) Chtěla bych vaše názory <3 =)
*Lexi*

Chyby šesté serie Charmed

16. srpna 2014 v 10:02 | *Lexi* |  Charmed
6x01 Valkyrie Vixens, Part 1 (Valkýry z Vallhaly, část 1)

Když Paige hodí na Darryla lektvar a on padá k zemi, tak spadne ke kontejneru, ale na začátku 6x2 leží dále od onoho kontejneru.

Více v celém čálnku ------

Chyby páté serie Charmed

15. srpna 2014 v 12:20 | *Lexi* |  Charmed
5x01 A Witch´s Tail, Part 1 (Malá mořská čarodějka, část 1)

Na začátku, když Mořská panna zraní Moři babu, tak krvácí, ale později, když ji někdo zraní, tak nekrvácí a promění se ve vodu.
Leo říká, že sledoval sestry už od narození, ale jak si nemohl nevšimnout, že je Patty těhotná s Paige?
Více v celém článku -----


TO - Season 2- Spoilers! NEW

14. srpna 2014 v 22:56 | *Lexi* |  The Vampire Diaries
Jak je na tom duševně Hayley , poté co se vzdala dítěte a přeměnila se na hybrida ?
- Druhou sezónu začínáme tři měsíce po posledních událostech . Je to ještě čerstvé, ale ne tak jako by to bylo hned potom . Uvidíte, jak se naše tři postavy - Elijah , Hayley a Klaus vyrovnávají se žalem . Zejména Klaus a Hayley . Neumím si představit jak musí trpět dva rodiče, kteří museli dát svou dcerku pryč . Všichni žijí tato nesmírně chaotické, šílené a neobvyklé životy a myslím že by byli rádi za trochu normálnosti . Malá Hope byla jejich poslední šancí jak žít alespoň trochu normální lidský život. Nyní jsou zpět a snaží se pomstít tomu, kdo je donutil poslat jejich dítě pryč . A stejně je v obležení i jejich domov a město a musí se starat i o toto. Chtějí vytvořit pro dítě domov. Nechtějí aby navždy všichni věřili, že dítě zemřelo . Chtějí vytvořit prostředí, které je dostatečně bezpečné, aby si jednoho dne všichni ten toužící klid a mír užili.

Co to bude znamenat pro Hayley a Elijaha ?
- Je to trochu těžké. problém spočívá v tom , že Hayley pokala Elijaha ve velmi specifickém období svého života . Právě zjistila , že je těhotná a tápala v období, kdy nevěděla kdo je . Teď si myslím, že když je dítě pryč, zmizela i náklonnost . Ona sice zpochybňuje samu sebe , ale je přesně tou , kterou je . Také si nemyslím, že je nyní romantika prioritou , Myslím , že je zavřená do sebe , stala se velmi chladnou a tvrdou . Podobá se téměř na Klause a proto u něj hledá rady. Vidí jakým způsobem řeší problémy on a ona zjistí , že je to asi ten nejlepší způsob jak se vyrovnat se žalem .

Takže ten vztah Hayley a Klause bude jaký ?
- Oba přišli o dítě a snaží se to překousnout . Neexistuje žádný románek . Jsou to jen dva lidé , kteří společně o něco přišli a chtějí to zpět. Drží se za ruce , aby to den po dni překonali . Bohužel , tím že jsou oba hybridi je to trochu agresivnější . Jsou spolu na misi pomsty .

Davina nám tak trochu zdrsněla . Co můžeme očekávat u nejlepší čarodějnice v New Orleans ?
- Je mnohem silnější a zábavnější . Danielle Campbell prozradila, že " je opravdu cool vidět Davinu u moci . " Na otázku o vztahu DAVINA a Mikaela Danielle reagovala takto : " Trochu se škádlí . Jsou srandovní . Davina je při něm v jednom kuse sarkastická a nestará se o to co řekne . " Mikael nebude jediným nováčkem v jejím životě , pro Davie je zde i možnost milostného zájmu. " Stráví s ním spoustu času a možná jsou tam i nějaké city, " vyjádřila se na možný románek s hostující hvězdou z Teen Wolf .

Rád bych slyšel nějaké informace o Marcelovi v nadcházející sérii The Originals .
- Jeho smíření s Klausem nebylo dost ? Slyšel jsem , že Marcel si během druhé sezóny vytvoří nové spojence . " Marcel bude mít nyní své plány poté, co byla jeho rodina zdecimována , " říká výkonný producent Michael Narducci . " Velmi rychle se spojí s Joshem . " Zajímalo by nás , jak se bude cítit ohledně jejího nejlepšího přítele .


*Lexi*

PLL - 5x12 (Popis Epizody)

14. srpna 2014 v 22:55 | *Lexi* |  Pretty Little Liars

(Synopse) Popis 12. epizody 5. série seriálu Prolhané Krásky


.

Alison má pocit, že se chytila do "A" pasti, tak se obrátí na jednu nepravděpodobnou osobu o pomoc. S Alison, která je navedla na nebezpečnou cestu a s "A", která je blokuje od rozhovoru s policií, aby prozradili pravdu, Aria , Emily, Hanna a Spencer se cítí v pasti, a zoufale se snaží najít způsob, jak se z této šlamastyky dostat. Už nemají co ztratit, takže svou důvěru vloží do rukou možného důvěryhodného spojence?
Mezitím, Alison začíná budovat svou vlastní armádu, teď, když se k ní lhářky obrátily zády.


*Lexi*

PLL - Spoiler //8//

14. srpna 2014 v 22:54 | *Lexi* |  Spoilery PLL

Pretty little liars 5. série - Spoilery

V epizodě 5x11 bude Melissin pokoj uzavřen policií a přelepen páskou.
Lhářky budou pomáhat Moně ve finální epizodě 5x12.
V epizodě 5x12 budou Lhářky připravovat na Vánoce.
V epizodě 5x12 uvidíme poprvé scénu lhářek v Monině domě.
V epizodě 5x12 bude mít scénu detektiv Hollbrook a Aria, Mona a Spencer v Radley.
Sydney dá dohromady Paige a Emily.
Jason DiLaurentis se vrátí do Rosewoodu v epizodě 5x14.
V epizodě 5x15 uvidíme novou postavu. Jde o rozkošného, ostrého a charismatického chlapíka jménem Johnny Raymond, kterého bude ztvárňovat Will Bradley. Tato postava bude trávit nějaký ten čas se Spencer a v Rosewoodu by se měla zdržet tři epizody.


*Lexi*

Chyby třetí serie Charmed

14. srpna 2014 v 12:00 | *Lexi* |  Charmed
3x01 The Honeymoon's Over (Po líbánkách)

V "Přej si a bude ti bráno" džin říká, že jeho a dračího černokněžníka poslala na sestry skupina démonů zvaná Rada.V tomhle díle Prue mluví o tom, že Trojice chce smrt sester. Nicméně žádná Trojice nikdy dřív zmíněna nebyla, jenom Rada.
V 2x22 dračí čaroděj podpálil obraz se sluníčkem (nebo čímto:), v tomto díle je však stejný obraz na svém místě a bez poškození
Když se Phoebe pokusila kopnout Cola, tak jí chytil nohu ve výšce hrudi, když se však mění záběry drží ji střídavě i ve výšce pasu.
Leo zde říká piper, že v budoucnosti byli přece svoji, ale vždyť nevěděl, co se v budoucnu (díl 2x02) odehrálo, řekla mu to snad Piper?
Když Cole napadne Emilia, tak Morrisovi chvíli trvá než zasáhne, asi se moc zamyslel :)
Jakmile se sestry s Leem dostaví na soud, stojí u dveří člen justiční stráže, ale hned v dalším záběru tam nikdo není.
Když se Piper s po dni "tam nahoře" vrátí má jiný účes než v 2x22
Když se Piper pokouší zmrazit nevinné, tak je "zmražen" i Cole, jak ale mohl tak snadno poznat, že se Piper pokouší vše zmrazit? nebo že by jej na chvíli zmrazila a on rychle rozmrzl? Ale vždyť je démon, ne?
Kde se naučila Prue tak dobře bojovat? Bojová umění přece ovládala jen Phoebe.
Cole vždy zabíjel energetickými koulemi, ale na soudce mu stačil jen pohyb rukou a tím jej hned spálil.
Když na konci dohraje kapele pronese Phoebe k Piper slova: Byla jsi pryč dva dny a sehnalas tuhle skupinu? Ale Piper byla pryč přece měsíc (den)- zde nejde o chybu překladu
A nakonec bombónek vztahující se k celé sérii- člověk, který tohle překládal by zasloužil nakopat, ze začátku se to ani nedá poslouchat, hodně výrazů se změnilo (trojkouzlo, vědma, mužská vědma... grrrr) - postupem času se začal překlad zlepšovat, ale o proti ostatním sériím je v něm stále spousta chyb (kdo neslyšel v originále, nepozná, ale věřte, že je pohřbeno spoustu skvělých hlášek)
Více v celém článku ---

Chyby druhé serie Charmed

13. srpna 2014 v 11:55 | *Lexi* |  Charmed
2x01 Witch Trial (Zkouška)

Nicholas je hrán jiným hercem, v originálním znění mluví na rozdíl od původního Nicholase démonickým hlasem (v našem znění normálně).
Proč měla Phoebe potíže se vzpomínáním kouzla na zničení Bubáka? V díle 1x15 si na něj bez problémů vzpomněla i po 15ti letech, tak proč jej zapomněla už za půl roku?
V českém znění se změnil název mnohých věcí- Zaklínač=černokněžník a mnoho dalších drobností, včetně jmen některých démonů z dřívějška (platí pro celou 2. sérii)
Pokud se budete velice pozorně dívat ve chvíli, kdy jsou sestry odhozeny Abraxasem od portálu, můžete vidět slabý drátek, který je táhne.
Pokud Abraxas četl celou knihu pozpátku a oživoval tak všechny démony, není více něž pravděpodobné, že by se jich mělo objevit mnohem více?
Před tím, něž se Prue vrací domů, jde na policejní stanici, aby si promluvila s Morrisem. Ve chvíli, kdy si oba sedají na lavici, můžete jasně vidět vytetovaný kříž na Shannenině noze :)
Proč se Prue tolik bála používat své schopnosti? V posledním díle první série vypadala, že už se s Andyho smrtí vcelku smířila a navíc ji nedělalo sebemenší problémy použít své síly, aby s jejich pomocí zavřela domovní dveře.
Více v celém článku---

PLL - 5x11 (Fotky z Epizody)

12. srpna 2014 v 13:10 | *Lexi* |  Pretty Little Liars

Fotky z 11. epizody 5. série s názvem No One Here Can Love or Understand Me


*Lexi*

TO- Season 2 - Promo photo

12. srpna 2014 v 12:38 | *Lexi* |  The Vampire Diaries

*Lexi*

TO- Season 2- spoilers....

12. srpna 2014 v 12:35 | *Lexi* |  The Vampire Diaries
Když začne druhá série , brzy zjistíme, že půjde vlastně o krvavou a násilnou pomstu .
Phoebe Tonkin říká, že není žádná příručka jak být hybridem, proto bude vzhlížet ke Klausovi kvůli vedení a mentorování.
Hayley se rozpadá a oddává se svým choutkám. Bratři si uvědomí, že rodiče jsou zpět, nastává však dilema, koho zabít jako prvního.
Návrat rodičů znamená více Původních sil, kterým bude muset Klaus čelit, které obviňuje za to, čím ho udělal jeho otec.
Je tu šance na vykoupení Klause , ale bude potřebovat pomoc od své rodiny .
Hope (Klausova dcerka) byla Klausovou nadějí, ale když se jí musel vzdát naděje odešla spolu s ní.
Návrat Caroline do New Orleans a její komunikace s Klausem musí být organizována a nějaký čas trvá naplánovat to, řekla producentka.
Rebekah se vrátí a nebude to trvat dlouho.


*Lexi*

TVD- Spoilers !

12. srpna 2014 v 12:33 | *Lexi* |  Spoilery TVD

The Vampire Diaries 6. série - Spoilery


Julie Plec říká, že šestá série se začne s odstupem čtyř měsíců.
Alaric bude znovu učit.
Uvidíme sex ze žalu.
Je tu naděje pro Stefana a Caroline.
Stefan si zaslouží konečně nějakou pořádnou akci.
Romance mezi Bonnie a Jeremym je možná.
Krása Enza spočívá v tom, že dokáže lidi nasrat do nepříčetnosti. Alaric tuto jeho masku dokáže přehlédnout.
Miluji všechny spoilery o Damonovi a Eleně, ale co moji kluci Matta a Tyler?
Náš oblíbený quarterback je na tom dobře . "Chybí mu přátelé, ale žalem se zabývá svým vlastním způsobem a zapojí se do něčeho velmi pozitivního pro společenství a nakonec to bude dobré i pro něj, " říká výkonná producentka Julie Plec . " Ironicky prosperuje , neboť v Mystic Falls není žádná nadpřirozená komunita. " Co se týče Tylera , Plec dodává : " Tyler se vrací jako chlap, který má v sobě vlkodlačí gen . Touto cestou si již jednou prošel, má v sobě hodně mužnosti a testosteronu a jak se má udržet pohromadě ? Najde si pomoc v nějakých zábavných vodách. "
Máte cokoliv o Vampire Diaries ?
Ausiello: Zničený zdánlivou ztrátou jeho bratra se Stefan obrátí k překvapivému zdroji zajišťujícímu pohodlí.
Máte nějaký spoiler o The Vampire Diaries ?
Něco mám. Vím , že fanoušci byli znepokojeni tím, že se v příští sezoně Bonnie už nevrátí , když zůstala s dámou v " zapomnění ," ale lidé ze štábu nás ujistili , že se nemáme čeho bát . " Bonnie se objeví v příští sezoně , ale nevím v jaké podobě ani na jak dlouho , " škádlil Kat Graham a dodává , že byla velmi šokovaná , když prvně slyšela o svém konci . " Byla jsem Součástí TÉTO show pět let a když jsem sledovala finále , tak jsem u toho brečela . "
Jsou pravda, zvěsti z Instagramu , že Damon je nadobro pryč z Vampire Diaries ?
- Dovolte mi, abych přerušil tyto fámy . Máme potvrzeno, že Ian Somerhalder se vrátí do Vampire Diaries, i když stále nevíme v jaké formě se Damon bude vyskytovat .
Jakýkoliv spoiler o Stefanovi a Caroline ?
-Myslím, že by měli mít prostě sex . Měly by sjet z cesty a zjistit jak by jim to šlo . " Takže žeby další horký upírský sex? Proč ne . Říká Paul Wesley.
Chudáček Stefan byl takový rozrušený na konci finále TVD . Zotaví se někdy ?
- Alespoň, že má Caroline. Bohužel tento vztah nemusí nutně zaplnit prázdnotu , která zůstala po zmizení bratra Damona . "Je to cesta charakterizující Stefana a změníme toho hodně, " Říká výkonná producentka Julie Plec . "

*Lexi*

PLL - 5x10 (Fotky z Epizody)

12. srpna 2014 v 12:29 | *Lexi* |  Pretty Little Liars

Fotky z 10. epizody 5. série s názvem A Dark Ali


PLL - 5x11 (Popis Epizody)

12. srpna 2014 v 12:01 | *Lexi* |  Pretty Little Liars
(Synopse) Popis 11. epizody 5. série seriálu Prolhané Krásky

.

Melissa konečně řekne Spencer, co ví, pokud jde o noc kdy Ali zmizela. Ale to, co udělá Spencer s novou informací? Informace, která je mimo od Alisonina příběhu, Emily je na pátrání po odpovědích na vlastní pěst. Požádá Ezru o pomoc při hledání více informací o Cyrusovi a jeho minulosti s Alison.
Mezitím, Hanna žádá Spencer a Tobyho o pomoc kvůli Calebovemu problému s pitím.

*Lexi*

PLL - 5x10 (Popis Epizody)

12. srpna 2014 v 12:00 | *Lexi* |  Pretty Little Liars
(Synopse) Popis 10. epizody 5. série seriálu Prolhané Krásky

.

Tlak na Alison vzrůstá pro identifikaci muže ve vazbě za její únos, ale lhářky vědí, že to bude odsouzení nevinného člověka do vězení a popřípadě i cestička přímo do pasti " A " . S Emily snažící se přesvědčit Ali aby nehrála " A " do karet , Spencer přichází s plánem B v případě, že se Ali se rozhodne udělat špatné rozhodnutí .
Mezitím, dost se všemi Aliiny dramaty, Hanna se snaží vést " normální" život dospívajícího děvčete.

*Lexi*