Červenec 2014

True Blood - S07E08: ALMOST HOME

31. července 2014 v 19:50 | *Lexi* |  True Blood

Přestože má Eric svou kořist na dosah, přehodnotí své záměry se Sarah. Sookie riskuje svůj vlastní život v naději, že zachrání ten Billův. Lettie Mae s Lafayettem zatlačí na reverenda Danielse, aby se k nim přidal na cestu hledání Tařina odkazu. Violet nasměruje svou odplatu na ty, kteří ji zradili, a mezi některými se rozžehne stará láska.

_________________________________________
- Taky si myslíte, že "stará láska" bude Jessica a Hoyt? :D nevím proč, ale myslím si to hrozně moc! :D
*Lexi*

True Blood - S07E07: MAY BE THE LAST TIME

31. července 2014 v 19:47 | *Lexi* |  True Blood

Eric, Pam a pan Gus zatlačí na Sarah v Dallasu. Adilyn s Wadem najdou nečekané dočasné útočiště. Zoufalá Sookie se vydá hledat zázrak, který by jí pomohl zvrátit nezvratitelné. Do Bon Temps přijede známá tvář, Sam řeší velké dilema a Bill vzpomíná na svou svatbu před 170 lety.
(Fotky k epizodě, najdete v celém článku) -->PLL - 5x09 (fotky z epizody)

31. července 2014 v 19:21 | *Lexi* |  Pretty Little Liars

Fotky z 8. epizody 5. série s názvem March of Crimes


Daniel Gillies: Comic-Con 2014

31. července 2014 v 19:12 | *Lexi* |  Postavy TVD

Daniel Gillies: Comic-Con 2014


I love him :3 :3 :3
*Lexi*


*Lexi*

PLL - Spoiler //7//

31. července 2014 v 19:06 | *Lexi* |  Spoilery PLL
Pretty little liars 5. série - Spoilery

-ABC Family oznámila, že vánoční 13. epizoda 5. sezóny bude částí výročního prázdninového programu, který se nazývá "25 Days of Christmas". To znamená, že epizoda bude odvysílána v období od 1. - 25. prosince 2014.

-Vánoční epizoda nese název " How the ' A ' Stole Christmas" (Jak A ukradla vánoce).

-V této epizodě se vrátí do Rosewoodu i CeCe Drake.

-Podle drbů, které kolují po Internetu je Maya naživu. Měli bychom se to dozvědět v této epizodě.

-V epizodě bude mít sex Ezra s Ariou.

-Uvidíme i rodinnou večeři pro jednu z kamarádek, na kterou si pozve i svého přítele, který bude večeřet s její rodinou.

-V Rosewoodu bude sněžit.

-Rosewoodská střední škola bude organizovat vánoční ples na téma "Ice Ball", kterého se zúčastní i Lhářky.


*Lexi*

TO - Season 2- Spoilers!

31. července 2014 v 19:05 | *Lexi* |  The Vampire Diaries
Haylijah
- Bohužel to vypadá tak, že vztah Elijaha a Hayley udělá v druhé sérii krok zpět. Hayley a Klaus jsou jediní dva hybridi a Elijah se bude nevyhnutelně divit 'Existuje nějaké spojení mezi mým bratrem a Hayley, které bych nemohl překonat? ' Michael Narducci prozradil: "Bude mezi nimi nějaké zajímavé tření. Nakonec se bude muset Elijah rozhodnout, zda bude tomuto dívce chtít pomoci."

Klaus a roky minulé
- Druhá série je především o konfrontaci s hříchy minulosti. Byli definování jejich rodiči, ale když vyrostly vybrali si své vlastní cesty. Klaus je produktem násilného otce a velmi se podobá na svou matku." Jak se budeme ponořovat do Klausové minulosti" uvidíme flashbacky do jeho dětství, stejně i těch dob, kdy byl ještě člověkem. To vše a ještě více bude předmětem zkoumání, jeho vztahu s matkou a pocitu zrady, který cítil, když se zjevila z mrtvých a ohodnotila jej jako ohavnost."

Konflikt čarodějnic
- Davinina agenda se na podzim chystá rozjet zajímavým způsobem. "Má pod kontrolou Mikaela a chce vidět Klause trpět, ale také miluje Joshe a Marcela, ale ví, že jsou napojeni na Klause. Ona bude muset být šikovná a volit moudře, jaké příkazy dá Mikaelovi."

Co je to za název?
- Vysvětlení názvu první epizody "Rebirth" je podle Julie Plec dvojí. Nejen, že svědčí o tématu této epizody - ztráta Klausova dítěte a začátek nového života, ale také má pro epizodu zvláštní význam." Když vybíráme název epizody, snažíme se ji vždy pojmenovat po nějaké titulní písni z New Orleans, nebo podle umělce z New Orleans. Rebirth je jedna z nejlepších dechových kapel v New Orleans a já jsem čekala 22 epizod, abych mohla použít jejich název.


*Lexi*

PLL - 5x09 (popis epizody)

31. července 2014 v 19:04 | *Lexi* |  Pretty Little Liars
(Synopse) Popis 9. epizody 5. série seriálu Prolhané Krásky

.

Hanna si sáhne na dno. Hannino pití se vymkne kontrole, zatímco se Emily snaží zjistit víc o tom, co spojuje Alison a Noela, v epizodě "March of Crimes".

S Hannou to jde i nadále z kopce spolu s jejím pitím, s čímž jí pomáhá Caleb, a její kamarádky už dál nemůžou nečinně postávat a přihlížet, jak se Hanna ničí. Po posledním setkání s Hannou si Aria začne všímat Zacha a přemýšlí, jestli jí Hanna v opilosti říkala pravdu.

Mezitím se Emily snaží zjistit informace, které spojují Alison s Noelem, a Spencer u očního lékaře zjišťuje překvapující odhalení.

*Lexi*

TVD - 6th season, Spoilers!!!!!!! -2-

31. července 2014 v 19:01 | *Lexi* |  6 serie fotky&spoilery
The Vampire Diaries 6. série - Spoilery

vampire diaries

Šestá série bude příběhem o boji mezi dobrem a zlem v sobě a cestě k znovunalezení domova.

Největší otázka, jaká každému chodí na rozum. Jaký je osud Damona a Bonnie?
- Jejich osud je záhadou . Nejlepší způsob jak to shrnout je, že všechny naše postavy se museli smířit s tím, že jsou pryč a přijaly opatření k tomu, aby se posunuly ve svých životech dál, ať už k lepšímu, nebo horšímu bohužel nebo věci popírají a toto všechno je součástí tajemství, které se jmenuje 6. série.

Kdy se odehrává šestá série?
- Začíná se značným časovým skokem, který milujeme. Dává nám to možnost najít naše postavy v časovém odstupu, jejich smutek se usadil do reality, a ve svém životě jdou dál. Uvidíte jejich rozhodnutí, ať už unáhlené, nebo někdy až opravdu odvážně k tomu, aby znovu žili i bez lidí, které ztratily.

Co udělala Babička? Když řekla Bonnie, že i ona najde klid?
- Je to největší vodítko, jaké jsme vám ve finále dali, pokud jde o to, je to tajemství. Nebyl to svévolný komentář, otázkou však je, co se děje.

Proč jste se rozhodli vrátit Matta Davise (Alaric)?
- Během celé sezóny jsme mluvili o zničení Druhé strany, věděli jsme, že jsou tam lidé, které jsme chtěli vidět znovu a znovu. Toto byla naše jediná příležitos. Prostě jsme udělali hlasování. Většina chtěla, aby se vrátila Lexi a Alaric, takže jsme si vybrali a udělali jednu zničující a jednu nadějnou věc. Lexi se obětovala pro přítele. Alaric je zas opatrovníkem Jeremyho a Eleny a pokud je tu někdo, kdo teď potřebuje emocionální podporu, je to Elena.

Takže Elena se znovu obrátí na Alarica v Damonovy nepřítomnosti?
- Znovu se vracíme k jejich úžasné dynamice, kde jí bude přítelem a podpoří ji. Nyní se však musí vyrovnat se skutečností, že i on je upír. To ho bude učit Elena. Elenino a Alaricovo přátelství je něco co ještě více prozkoumáme.

Číslem jedna však zůstává věc, kterou nadhodila Lexi o Stefanovi a Caroline? Co by jim asi tak mohlo překážet?
- Jedna věc je jasná a to ta, že Caroline má ve svém srdci city i pro Stefana. Ve finále to bylo ještě skutečnější. Myslím, že si to konečně přizná, ale kdoví zda Stefan opětuje její city. To budeme muset zřejmě prozkoumat.

*Lexi*

TVD - 6th season, Spoilers!!!

31. července 2014 v 18:59 | *Lexi* |  6 serie fotky&spoilery
The Vampire Diaries 6. série - Spoilery !!

vampire diaries

Musím se zeptat. Je nějaká šance, že se bude Damonovi a Bonnie líbit, kde se nacházejí? Je to alespoň něco jako nebe?
- Mohu vám říci toto: Kde jsou, je součástí tajemství začátku série. Není to mučivé, ale v žádném případě to není jízda na zábavné horské dráze.

Jak si budou uvědomovat svůj nový status?
- Uvědomí si, že už nejsou kde si mysleli, že byli. Samo o sobě už ani nejsou mrtví. Budou se ptát mnoho otázek, včetně těch základních: Co se děje? Kde to sakra jsme? Jak se dostaneme domů?

Je tu šílená internetová zvěst, že Elena se bude chtít spojit s Damonem tak moc, že ​​se pokusí zabít se. Je na tom něco pravdy?
- Mohu jen říci, že je velmi smutné pro mladou ženu, aby se vzdala života v jejích nejlepších letech kvůli muži. Stejně jako velmi jsem romantická a věřím na opravdovou lásku, věřím i v léčení a schopnost dát se opět do pořádku a žít svůj život dál.

Jak se Stefan vyrovná se zjevnou ztrátou bratra?
- To je část prvního kola našich výjevů, abychom se dozvěděli, kde se naše postavy dostaly. Je někde na vrcholku hory a povídá si se šamanem? Snaží se najít odpovědi u čarodějnic a hledá způsob nápravy? Je znovu Rozparovačem? Utápí svou bolest na spodku láhve? Uvidíme...

Jakými mechanismy se bude snažit Elena vyrovnat s faktem, že ztratila Damona (možná navždy)?
- Zní to , jakoby se zahrabala do knih a lékařských skript. Jak vyplývá z nedávných castingových novinek, zdá se, že i Vampire Diaries bude mít vlastní verzi Greys Anatomy (Chirurgové)." Až se vrátíme budeme vidět Elenu aktivní mířit dopředu, " prozradila Julie Plec. "Je to chytrá holka a Elenin otec byl lékař a tak se snaží přijít na to, jak pomáhat lidem, spasit je, stejně jako to dělala její rodina." Ale jen jeden bonus: " Setkáme se s i s nějakými sexy studenty medicíny a sexy doktory."


*Lexi*

Charmed 100th Episode

29. července 2014 v 9:41 | *Lexi* |  Charmed

Takže, vzhledem k tomu, že 27.7. měl Julian narozeniny, tak vám sem dám fotky ze 100th epizody Charmed :3 Což je 5x12-sté narozeniny. Kde nás Náš Milovaný Julian/Cole opustil :'( Ale potom se ještě vrátil do 150th epizody, takže brzy dám fotky i z ní :) což bylo 7x16-Slamněná vdova. :*


The Originals - New photos Season 2!

28. července 2014 v 12:03 | *Lexi* |  The Vampire Diaries

Nové fotky do 2 serie TO !!!! <3


Nina Dobrev: Nylon magazine 2014

28. července 2014 v 4:03 | *Lexi* |  Elena

Nina v novém vydání časopisu NylonThe Originals: 2th season official promotional poster

27. července 2014 v 14:28 | *Lexi* |  The Vampire Diaries

První oficiální promo fotka k 2. sérii The Originals
*Lexi*

PLL - 5x08 (Fotky z Epizody)

26. července 2014 v 23:11 | *Lexi* |  Pretty Little Liars

Fotky z 8. epizody 5. série s názvem Scream For Me
PLL - 5x08 (Popis Epizody)

26. července 2014 v 22:54 | *Lexi* |  Pretty Little Liars
(Synopse) Popis 8. epizody 5. série seriálu Prolhané Krásky

Alison se nastěhuje k Hanně, která tlačí Hannu dolů po temné cestě.
Hannina nejistota a současná situace pokračuje, aby ji trápila, protože do domu Marinových se přestěhuje Alison kvůli tomu, že její otec je mimo město. Nucena žít s jedinou osobou, které se pokouší vyhýbat, Hanna se znovu dostane k alkoholu a skončí v nepříjemné situaci.
Mezitím Aria má v myšlenkách družičkové povinnosti, když se Ella vrací do města, aby plánovala svatbu. Spencer se s Emily vydávají na nebezpečnou cestu a snaží se vyřešit záhadu mrtvé dívky v Alisonině hrobě.

*Lexi*

Pretty little liars 5th season - Spoilers

26. července 2014 v 22:50 | *Lexi* |  Spoilery PLL
Pretty little liars 5. série - Spoilery

-V této epizodě se setkáme s pacientkou jménem Ronda. Pro Lhářky bude nejdůležitějším klíčem získání odpovědí. Ale nebude to tak jednoduché, jak se zdá.
-Aria bude pracovat v Radley a setká se tam s jednou pacientkou.
-V této epizodě se objeví Melissa Hastings.
-Mona bude mít scénu s Calebem.
-Máma Emily " Pam " se vrátí v této epizodě.
-Pam zorganizuje večeři, na kterou pozve i Alison.
-V této eizóde uvidíme falešnou Melissu.
-Očekávaný epický polibek v 5x7.
-Ezra a Aria budou spolu večeřet.
-Alison bude mít scénu s Calebem.
-Sydney bude v této epizodě , uvidíme její temnou stránku.
-Ezra bude mít scénu se Spencer.
-Ezra pomůže Spencer a půjčí jí sledovací zařízení.
-Paige v této epizodě neuvidíme.

*Lexi*

TVD-- !!!!! 6th season official promotional poster

26. července 2014 v 22:46 | *Lexi* |  The Vampire Diaries

První oficiální promo fotka k 6. sérii Upířích Deníků


*Lexi*

True Blood - S07E06: KARMA (Popis, fotky)

26. července 2014 v 22:36 | *Lexi* |  True Blood

Šokující odhalení čeká na Sookie, když zjistí, co se stalo Billovi. Eric s Pam v Dallasu narazí na nečekaného spojence při jejich honu na Sarah Newlin. Andy se hašteří s Holly kvůli chování jejich dětí, Lafayette společně s Lettie Mae navštíví ve vidění Taru a Jason přizná své city k Violet. Sam se ocitne v rozepři s Nicole.


First Trailer!!!!! - Fifty shades of grey !!!!

26. července 2014 v 16:19 | *Lexi* |  Všechno

Ahojky, vím, že tohle sem uplně nepatří, ale hrozně se na to těším !!!!!!!!!!!!!!!!! <3 <3 <3 Ta upoustávka je prostě bombová <3 =D


*Lexi*