Listopad 2013

Fotky z natáčení TVD

30. listopadu 2013 v 16:59 | *Lexi* |  The Vampire Diaries

Fotky z natáčení TVD :D
*Lexi*

TO - Spoiler

30. listopadu 2013 v 16:34 | *Lexi* |  The Vampire Diaries

Spoiler k TO :P

Něco o the Originals?
" Je tam energie, kterou nemůžete přetvořit," řekla Phoebe Tonkin o natáčení podzimního finále v New Orleans. Je tam i energie, kterou nemůžeme popírat mezi postavou Hayley a bratrem budoucího tatínka Elijahem." Opravdu k ní byl velmi dobrý," říká Tonkin." Něco takového ve svém životě nepoznala." Tato dvojice se bude ještě bližší poté, co Hayley odhalí šokující tajemství z její minulosti.

Uvidíme, kvůli čemu je Marcel poháněn, aby byl nejobávanějším gangntrem?
- Jeho ambice pocházejí z jeho bolestivého dětství z Francouzské čtvrti..


*Lexi*


The Vampire Diaries - Kalijah

29. listopadu 2013 v 16:22 | *Lexi* |  Postavy TVD

Fotky Kalijah <3Má tu Kalijah svoje fanoušky ? =) :*

*Lexi*

TVD - Spoiler abouth TVD

28. listopadu 2013 v 20:39 | *Lexi* |  Spoilery TVD

Nový spoiler :*

Nějaký spoiler o flashbacku s Damonem ?
- Kromě toho, že uvidíte Damonovu éru roce 1950 koženou bundu a to všechno? Ale když na něm bude dělat dr. Maxfield různé pokusy, bude si vzpomínat na dobu, kdy byl také propíchaný různými jehlami. Oživí to jeho vzpomínky na jednoho Salvatore, kterého jste neviděli už dlouhou dobu.

Nějaký spoiler o Vampire Diaries ?
- Nyní, když byla Damonova minulost jako Augustiniánské upíra odhalena, připravte se na některé "opravdu cool flashbacky," v epizodě odvysílané 5. prosince, škádlí ian Somerhalder, který popisuje flashbacky jako "brutální" a tak trochu "šílené." Jeho kolegyně Nina Dobrev se přes ně sotva dokázala přenést. "Bylo to nechutné," říká. "V takových věcech nejsem dobrá a nenáviděla jsem sledovat natáčení. Asi budu muset zavřít oči, když si to podívám v televizi."


*Lexi*

TVD- Bonnie Benett - Spoiler

28. listopadu 2013 v 18:22 | *Lexi* |  Spoilery TVD

Spoiler o Bonnie =P

Vzhledem k tomu, že Bonnie je kotvou k druhé straně, chystá se ji navštívit někdo ze známých strašidelných tváří?
- Její odpověď jsme klasifikovali jako trik. Kat Graham řekla: "Ano, Bonnie uvidí mnoho známých tváří. A i vy uvidíte mnoho známých tváří," dodala se smíchem." "Líbí se mi jak jsem odpověděla na tuto otázku, protože jsem pouze jemně pohladila vaši zvědavost."


*Lexi*

Katherine Pierce - Style

28. listopadu 2013 v 17:54 | *Lexi* |  Katherine

Katherine má velmi jednoduchý Styl. Co se týče vlasů, jsou to jen kudrliny =) . Pokus chcete takové jako má přesně Katherine, našla jsem jedno video na Youtube, které je moc super. Kromě toho ta holka má opravdu vlasy jako Katherine.

http://www.youtube.com/watch?v=lzq4Pxle4CI

Co se týče Oblečení, jako jsou šaty,boty, bundy trička ATD.
Je to také velmi jednoduché.

Já osobně se snažím občas oblékat jako ona. Protože se mi strašně líbí její boty a od té doby co jsem ji v TVD viděla tak si nežehlím vlasy =D Takže mi opravdu k něčemu byla =D ...


Katherine Většinou nosí nízké boty na podpadku. Jsou v černé barvě. Dám sem několik obrázků, aby jste měli představu. =) Ale myslím, že všichni víme co nosí =) ...

Třičko, Kalhoty Bunda .... =P

No, Je pravda, že Kath je dost často sladěná do černo-Fialové nebo jen černé barvy =D . A ani se jí nedivým, vypadá to společně vážně luxusně =) ..

NAPŘ. nosí černou koženou bundu, nějaké třičko. Často má tílko. Potom má většinou černé rifle. =P


Ták, to je vše =) podle mě má velmi jednoduchý vkus =)

- jinak prominte, že jsem nepřidávala, ale nešly mi přidávat články =D .....NVM Proč =D

*Lexi*


PLL - Popis 4x14

25. listopadu 2013 v 20:06 | *Lexi* |  Pretty Little Liars
Popis 4x14 :*


Při snaze složit skládačku přichází Hanna s myšlenkou, že v případě pokud zjistí, kdo je skutečně pohřben v hrobě Ali můžeje to dovést k potřebným odpovědím. Ale jak hledají odpovědi, Emily má problém přijmout fakt, že Alison je naživu. Mezitím se Caleb vrací do Rosewoodu a Ezra má tajné schůzky s Monou a Ariou.

*Lexi*

Nové video - TVD - Season 5

25. listopadu 2013 v 18:03 | *Lexi* |  The Vampire Diaries

Moje nové video, které jsem teď dala na youtube. =P 5 serie TVD

http://www.youtube.com/watch?v=YJKeDAR2iVE&feature=youtu.be

*Lexi*


Popis tvd 5x1O

23. listopadu 2013 v 16:33 | *Lexi* |  The Vampire Diaries
Popis 10. epizody 5. série seriálu Upíří Deníky

DAMONŮV NÁVRAT DO MINULOSTI HO VYSTRAŠÍ - Damon si uvědomuje, že je Elena v nebezpečí a požádá Stefana, aby mu ji pomohl najít. Bratři navštíví Aarona a Damon šokuje Stefana, když odhalí pravý původ Aaronovy rodiny. Ve snaze zastavit Damona, doktor Wes vypustí svou tajnou zbraň a nutí Damona vypořádat se se svou minulostí o které si myslel, že je dávno pryč, stejně jako důsledky jeho desetiletí trvajícího plánu pomsty. Mezitím je Elena zděšená Wesovým přiznáním o temné historii Whitmorské univerzity a jeho vlastním konečným cílem. Nakonec se šílená Katherine obrací k Mattovi o pomoc, až si uvědomí, že Nadia je možná jediná, která dokáže vyřešit její problém.

*Lexi*

PLL 4x14 (Fotky z epizody)

22. listopadu 2013 v 14:28 | *Lexi* |  Pretty Little Liars

Fotky z 14 epizody Pretty Little Liars =P*Lexi*

TVD - Spoilers

22. listopadu 2013 v 13:55 | *Lexi* |  Spoilery TVD
Spoiler =P
Damon a Elena jsou konečně spolu, ale vesmír proti nim opět kuje pikle a zdá se, že osud se snaží přivést dvoníky Stefana a Elenu opět k sobě. "Když jste s někým ve vztahu a její ex je stále kolem, vždy vám v mysli bloudí myšlenka' zajímalo by mě co si myslí a podobně, " říká Nina Dobrev. "Je to v pořádku, ale stále je to ten tichý hlásek ve vaší hlavě. Podobně je to i s Damonem a Elenou.

Výkonná producentka Julie Plec je opravdu šťastná, že do vztahu Damona a Eleny zasáhl vesmír. " Myslím, že na Damonovi a Eleně je krásná ta věc, že i navzdory všemu se snaží být u sebe a řeknou si 'Víme, co k sobě cítíme a přesto, co říkají všichni a i přes hloupý vesmír, budeme spolu. Nenecháme aby nějakému proroctví zničilo náš vztah.

Uvidíme romantické chvíle mezi Stefanem a Elenou? " Myslím, že jejich láska vyprchala. Rozptýlila se, " říká Paul Wesley i přesto, že se je vesmír snaží dát dohromady. Je to něco jako kdybyste šli ke věštkyni a předpověděla by vám 'Skončíš s touto osobou' a ty se zeptáš 'Opravdu?' Nebudete si moci pomoci a v koutku duše budete stále přemýšlet nad slovy věštkyně. Nyní si však myslím, že Stefan potřebuje nějaký čas pro sebe. Už má 160 let , možná si chce od vztahů na chvíli odpočinout."


Bonnie a Jeremy nebudou čelit žádné konkurenci, co se týče jejich vztahu. Jednoduše se nyní budou muset vypořádat s jinými věcmi. " Myslím, že Bonnie je jeho opravdová láska. Chvíli mu trvalo, než si to uvědomil, ale teď už ví. Oba toho pro sebe obětovali hodně. Obětovala svůj život, aby on mohl žít," říká Steven McQueen.

Nemůžu lhát, jsem ohromená tím, že jsem viděla tři verze Niny Dobrev v jedné scéně v The Vampire Diaries, byla jsem velmi smutná, když jsem viděla Amaru Umírat. Prosím řekněte mi, že Katherine bude v pořádku!
Věci se pro naši drzou upírku přeměněnou na člověka nevyvíjí dobře, což znamená, že se bude muset spolehnout na pomoc od těch, co má kolem sebe. "Zatímco Katherine stárne a slábne, Nadia bojuje za to, aby jí mohla mít opět ve svém životě," sdělila Nina Dobrev.

*Lexi*

Lexi Branson - Fotky

19. listopadu 2013 v 18:45 | *Lexi* |  Lexi <3

Nějaké fotky co mám ted u sebe LEXI <3 :*

*Lexi*

Nové Video o Lexi Branson

18. listopadu 2013 v 17:44 | *Lexi* |  Lexi <3

Nové video co jsem udělala o Lexi Branson <3


http://www.youtube.com/watch?v=t1l3e6diKtg&feature=youtu.be


*Lexi*


Tipy na dárky k vánocům

18. listopadu 2013 v 14:55 | *Lexi* |  Všechno
Ahoj, tak jsem si všimla v anketě, že hodně z vás by chtělo tipy co komu dát k vánocům. Tak je to tady =) ..
Pro začátek bych chtěla říct, že i já mám každý rok problémy s tím co komu dám k vánocům =) ... Takže začneme =)

Mohli bychom to rozdělit do kategoriíí Mamka , Táta ATD. Ale spíš sem dám nějaká dárek k němu napíšu pro koho by se mohl hodit ;) ...

První dárek je Svíčka =) . Praktivcký dárek pro někoho kdo má rád svíčky. Myslím, že se hodí i pro lidi //babičky,maminky,sestry,tety......// , kteří to mají třeba jen na výstavu na poličku =) ... Já je tedy pálým =D ---

Další dárek je určen spíše pro lidi kteří mají peníze nazbyt =) Ale pokud nemáte peníze tak se na tento dárek můžete třeba složit =) . Je určen tak nějak pro všechny =) a je to Notebook =) .....

Další dárek je z kosmetické čášti a ten podle mě nemůže nikdy zaškodit a některé ani nejsou tak drahé takže napříkla ted mluvím o Řasence. Jde o dárek který je si ce malý, ale přesto se k němu dají koupit ještě stíny, nebo lesk na rty nebo tvářenka atd. =)

Když už jsme u té kosmetiky tak bych ráda podotkla i Laky na nehty, protože jsou na ně teď i slevy. Tedy alespoň unás ještě nedávno byli =) .. Ale samozdřejmě pokud nemáte potuchy jaká by se té osobě //babička,teta,kamarádka,sestra,mamka,// líbila barva tak nedoporučuji kupovat =) ... Ale zase jestli je to pro mamku nebo starší sestru které je okolo 20 let tak bych mohla doporučit červený lak =) .. Ten působý dospěle =) ...No, Dalěí dárek je Plyšák =) .. Pokus , opravud nevít co by se ramu danému člověku líbilo, tak plyšák nikdy neuškodí =) .. Já jsem starší sestře koupila s bráchou napůl obrovského Hrocha protože má ráda moc hrochy =D ... Je velký jako tenhle můj pes =P


Myslím, že kabelka je taky skvělý dárek =) , tedy pro mě ano. Každý rok jí dostávám od babičky k Narozeninám =P

Voňavky,sprchové gely, šampony .. =)
No, Voňavku bych nekupovala pokud nevíte, že se jí nebo jemu přestě ta líbí =) nemusíte se trefit ;)
Sprchové gely, šampony - Ty se dají doporučit určitě ;) ... Tím si myslím, že nic nezkazíte.. =P


Nádrdelníky, náramky , Medaillony , bižuterie ..... =P
V tomto dárku bych taky doporučila, před vánoci pozorovat u kterých náramku ATd. říkají, že se jim líbí nebo že by chtěli podobný =) .. Ne vždy se musíte trefit do jejich stylu =) ... Ale ty rozhodně nezaškodí ;)

Knížky --
No, tohle je dárek pro všechny =P ... Já osobně doporučuji upíří ságu Stmívání .. četla jsem už všechny díli ;) .. Potom určitě Harry Potter ... A třeba knížku 50 odstínů šedi(je to erotická knížka, takže od staršího věku ;) ) .. ATAk dále =)

A poslední chci poukázat na to co kupuji mamce =D
Ona sbírá tyhle postavičky a tak =D takže tady je jedna postavička =P

A Protože je jí pořád zima =P , tak jsem jí koupila takovýhle zahřívací polčtářek =P =D

Ták to je všechno =) Vím že to tu mělo být už včera, ale nestihla jsem to sem dát =P

*Lexi*

Nina Dobrev - Summer Photos

18. listopadu 2013 v 14:26 | *Lexi* |  The Vampire Diaries

Nina Dobrev --Je dokonalá :3

*Lexi*

Popis 9.dílu The Originals

17. listopadu 2013 v 22:01 | *Lexi* |  The Vampire Diaries
Popis 9.Epizody The Originals =P

VZNIKAJÍ NOVÁ SPOJENECTVÍ - Marcel, hluboce dotčen některými nedávnými událostmi je překvapen, když s ním Klaus otevřeně promluví o některých minulých nerozvážnostech. Cami se snaží najít smysl záhadných zpráv a rozruší se, když získá pohled do Klausové minulosti. Mezitím nastává překvapivý zvrat v lidské alianci, když berou věci do vlastních rukou, což vede k násilné konfrontaci. Mezitím se Hayley dozvídá o záměru ublížit vlkodlakem v zátoce a obrací se na Elijaha a Rebekou s prosbou o pomoc. Cestou do zátoky narazí na vlkolačicu Eve (hostující hvězda Tasha Ames) , která má pro ni informace, které vedou k šokujícímu objevu.

*Lexi*

Popis TVD - 5xO9

17. listopadu 2013 v 21:24 | *Lexi* |  The Vampire Diaries
Popis 5xO9 =P

VZPOMÍNKY NA TEMNÉ ČASY DAMONOVA ŽIVOTA - Stefan nabízí Katherine jeho podporu a zároveň se snaží zamaskovat svojí vlastní bolest, až se nakonec objeví Caroline s neobvyklou formou terapie. Potom, když se snaží napravit věci s Caroline, v Eleně rostou obavy o Damona a tak sa obrátí na Aarona (hostující hvězda Shaun Sipos) s prosbou o pomoc. Později, když Damon prozradí Eleně hrozné utrpení z jeho minulosti, které doteď držel v tajnosti po celé desetiletí, mu na oplátku prozradí znepokojivou informaci, kterou zjistila o vlastní rodině. Nakonec, Aaron se rozhodne po rozhovoru s Dr. Wesem k zoufalému postupu.

*Lexi*

TVD - 5x1O

17. listopadu 2013 v 21:00 | *Lexi* |  The Vampire Diaries
První fotky z TVD 5x1O =) -----*Lexi*

Eric Northman - Sexy

15. listopadu 2013 v 21:04 | *Lexi* |  Postavy T.B.

Ericovi nej fotky <3 <3 <3
Já ho prostě Miluju <3 <3 =) <3 <3
Podlední a předposlední jsou NEJ <3 <3 <3 Ale on je na všech DOKONALOST SAMA <3
*Lexi*

TVD - 5xO9

15. listopadu 2013 v 20:47 | *Lexi* |  The Vampire Diaries
Fotky z 9. dílu 5. série Upířích Deníků s názvem The Cell (buňky)------------------------------------------------------------


*Lexi*