Srpen 2013

Zdravím =) Od sestřičky

29. srpna 2013 v 17:55 | *Lexi* |  Všechno

Ahojte =) ted nemám moc času něco psát ale asi tak v sobotu až budu doma tak se objeví nějaký článek =) Ted jsem totiž u sestry =) takže jsme na výletech ATD .... Tak až zítra přijedu domu tak se vám ozvu =) a jak se máte vy ??? Prázdniny už končí =D jak se těšíte do školy ??? =) Já ani nevim =) tak napul =) co mám ještě dodat ??? =D Jedině kde všude jsme byly tak to je :: Karlštejn, (Bouling) !nevím jak se to píše =D ! a dneska Ještěd =D Tak jo =)

ZtM Ahojte *Lexi*


15 Tipů proti horku =)

25. srpna 2013 v 13:27 | *Lexi* |  Fashion

Buď na koni

Vytvořte si týmy po dvou a rozdělte se na koně a jezdce. Jezdec si vezme kelímek s vodou, vyskočí koni na záda a ten jede. Vyhrává tým s nejvíce vody na konci trasy. Vítězný tým dostává od poražených spršku.

Ledová hádanka

Nachvíli nakoukněte s holkama do ledničky. Potom všechny až na jednu zavřete oči. Ta vytáhne z lednice cokoliv a položí to ostatním na záda. Kdo správně tipně nejvíce předmětů, vyhrává.

Studené prádlo

Dejte si všichni plavky do mrazáku a za půl hodinky je vytáhněte. Příjemně Vás ochladí!

Vodní skluzavka

Potřebuješ hodně pytlů na odpadky a vodu. Rozlož pytle za sebou a polij je vodou. Pak se rozběhni a sjeď se po nich na břiše!

Dešťový tanec

Vymysli si s kamarádkou nějaký šílený tanec Začni po tom vyzývat Boha deště. Je to vtipné a zabavíte se. Během ''čekání na bouřku'' se polévejte vodou sami.

Trefa do černého

Sažeňte si brčka a hodně vody. Kdo z Vás dokáže trefit stanovený cíl a plivnout nejdál.

Pool party

Máte někdo doma dětský bazének? Naplňte ho vodou a vlezte tam všichni až na jednoho. Vyvolený, jež zůstal na souši hází kostkou. 1=pravá ruka na zem; 2=levá ruka na zem; 3=pravou nohu zvednout; 4=kleknout si; 5=zadek na zem; 6=postavit se rovně. Kdo vydrží poslední a nespadne, vyhrává!

Na babu

Najděte si někde zavlažovač. Až začne stříkat, hrajte na slepou babu nebo jen tak na honěnou.

Kostkový závod

Každý z Vás si vezme tři kostky ledu. Komu se rozpustí nejdřív, vyhraje! Ale bacha, nekousat!

Lovci jablek

Napusťte si velký lavor s vodou. Naházejte tam jablka. Závod může začít. Kolik jablek dokáže každý z Vás vylovit jen pusou za dvě minuty.

Zima je tu

Všichni navlečte na sebe co nejvíce teplých věcí. Včetně čepic, šálů, i rukavic. Vyrazte do ulic! Pohledy kolemjdoucích jsou vtipné! Ochlazení? Příjde, až to ze sebe sundáte.

Cákačka v kašně

Máte ve městě kašnu nebo fontánu? Skvěle! Před zraky všech do ní vlezte a pořádně si zablbněte. Když se neodvážíte tam vlézt, alespoň se pořádně pocákejte.

Bombová házená

Rozdělte se na dva válečné tábory a zásobujte se nafukovacími balonky. Botva může začít! Čí vojík zůstane jako poslední suchý, vyhrává!

Vlastnoruční mňamka

Co může být lepší než vlastní ovocná zmrzlina? Vem si svůj nejoblíbenější džus a nelij ho do kelímlů. Strč tam plastové lžičky a kelímky dej do mrazáků. Za dvanáct hodin máš zmrzlinu hotovou.

Osvěžující kresba

Znáš hru ''malování na záda''? Zkus osvěžující variantu. Vem si kostku ledu a namaluj kamarádce něco na záda. Myslíš, že to uhodne?

*Lexi*

The Originals Trailer <3

23. srpna 2013 v 1:24 | *Lexi* |  The Vampire Diaries
The Originals souvisí s TVD takže je to v jejich složce =) tady je na to Trailer ode mě na youtube =) Líbí ?? Koment/ Like na video =) <3

http://www.youtube.com/watch?v=1ayN8Xdp14U&feature=youtu.be


*Lexi*

Pretty Little Liars 4x12 Promo (ode mě)

23. srpna 2013 v 0:36 | *Lexi* |  Pretty Little Liars

http://www.youtube.com/watch?v=VcDm3KEGSZc


Promo které jsem dělala já k středečnímu Letnímu Finálnímu dílu před vysílací pauzou =)
Myslím že to bude zajímavé =)

*Lexi*

PLL 4x12 (Fotky z epizody)

21. srpna 2013 v 21:15 | *Lexi* |  Pretty Little Liars

A Tady jsou fotky z letního finálního dílu než bude vysílací pauza =) =PVaše *Lexi*


PLL 4x11 (Fotky z epizody)

21. srpna 2013 v 19:09 | *Lexi* |  Pretty Little Liars

Ahojte =) tady jsou fotky z dnešní epizody =)

Vaše *Lexi*


Šampony na vlasy->Recenze

10. srpna 2013 v 15:19 | *Lexi* |  Fashion
Ahoj, mám tady nový článek který jsem si vymyslela až dneska ráno :D Takže nemám nic připraveného, takže během toho budu hledat obrázky a ještě tak no :) ... Budou to Šampony na vlasy a kdž jsem ty šampony měla tak vám udělám i takovou recenzy :D A kromě toho vám sem ted asi nedám jen šampon , ale celkově o vlasech co použím nebo jsem slyšela že to někdo používá :) ...
Jako první vám chci říct že mám 2 nové produkty na vlasy :) a to že mám nový Šampon od Syoss Glossing a je to vlastně šampon pro dlouho trvající Lesk je tam napsánu žezanechává vlasy krásné jako ze salonu ... No jo no Syoss :) .. Štrně myje matné vlasy :) ...
Takhle nějak vypadá :) -->
Tenhle šampon teda nemůžu reneczovat protože jsem ho dostala až dneska :) takže ho dnesk použiju a potom někdy vám napíšu jak funguje , ale moje sestra hopoužívá a jí to trochu pomáhá :) . A celkem dobře voní :) ...


Ten druhý nový produkt je od Loréal Paris Studio SilkcGloss :) Hot Strainght .. Je to sprej před tímnež sizačnete žehlit vlasy a nebo fénovat :) .. Nikdy jsem takový sprej na vlasy nepoužívala protože si myslím že nepomáhají , ale kámoška mi řeklaže je fajn a že JÍ pomáhá , tak mi sestra řekla že ho můžu skusit no :D ... Tak ho mám :)... Taky ho nemůžu recenzovat , protože jsem ho dostala až dnes s tím šamponem :) ...


Tak jo a ted už jiné starší šmapony masky atd co jsem třeba použila Atak :) ... -->

Maska od Elseve...
Tu masku jsem použila jednou ! :D Ale ne proto že by byla špatná tone byla promě fakt lepší a ty vlasy vypadaly lépa a tak :) , ale já jsem byla u kámošky a ta mi řekla jestli to nechci zkusit a já řekla že teda jo :) .. Takže tak a užpo prvním použití to bylo vidět , ale od té doby jsem žádnou masku neměla a je to vidět :) ... Nu , každopádně jsem jí něměla hlavně kvůli tomu že jsem ted celkem " na suchu " (Jako že ted nemám peníze ) :) ..

Šampony od Schwarzkop a Schauma :) -->
Zelený (obal) a Hnědý (obal) jsou moje šampony které jsem ještě nedávno měla doma (u Schauma) :) a vlastně i takový černo zelený (obal) :) ten je taky super ... A u všech jsem měla a myslím že i ještě mám balzám na vlasy :) a tyhle šampony od Schauma jsou většinou nebo spíš skoro vždy určené pro barvené vlasy :) a já u nich teda spíš používám ten balzám který je fakt super a funguje :) ...
Tuhle "sadu" měla kamarádka přesně takhle doma :D Koupenou zvlášt všechnoo :D :¨
Druhy Schauma šamponů :)


Druhy šamponů Schwarzkop :)

A Poslední k tomu to článku :) Je produk od Loreal a od Syoss před žehlením vlasů (pro ochrunu) :)
Nemám s nimi žádnou skušenost :) takže :) .. Jen fotky :)


Tak jo :) to bylo zatím všechno :)

*Lexi*


-A Tým - Teorie ! (2) Paige

9. srpna 2013 v 9:58 | *Lexi* |  - A
Podle mě do -A týmu patří Paige, dřív jsem si to nemyslela, ale po tom, co jsem viděla tohle mi přijde, že tam musí být !! Určitě ! -->
•Všichni kluci s seriálu jsou větší než holky, takže kluk to nebyl
•Paige Em u noc viděla a neni nikde potvrzený, že byli u ní doma
•Paige plave, takže má sílu a svaly na to udržet Em a vykopat Aliin hrob
•Měla s Ali spory, viz. "Prasečí kůže"
•Víme, že má sklony k násilí (chtěla utopit Em)
•Její rodina je bohatá, takže má přístup k penězům
 • Jenna Emily varovala ohledně toho, s kým se stýká - mohla myslet stejně tak Natea jako Paige
 • Něco se mi nezdálo na tom, jak moc protestovala proti tomu, aby Emily běžela a odhalila tak člena A teamu
 • Ještě jednou zdůrazním to násilnictví - způsobila Alison modřinu a topila Emily, která jí ani nic neudělala
 • Alison se Paige bála, což není moc obvyklé, Alison vidíme vystrašenou jen málokdy
 • Paige je do Emily zamilovaná už opravdu hodně dlouho - možná je jí skoro posedlá (vzpomeňte na flashback, kde toho zneužívá Alison) - taky zemřely Alison a Maya - dvě Emiliiné lásky
 • Emiliin až příliš krátký vztah se Samarou - který zničil(a) -A tím, že Emily donutila dát číslo Samařiné kamarádce - není to něco, co by Paige chtěla?
 • -A je hodně zaměřená na Emily jakožto na "nejslabší článek" - je možné, že stejně tak, jako Mona týrala nejvíc Hannu tak takhle ubližuje Paige Emily?
 • -A nikdy neohrožila vztah Emily a Paige
To je zatím asi všechno, ale Paige rozhodně vypadá podezřele :)
!! Fakt jako zajímavé !!! A Podezřelé !
*Lexi*

-A Tým - Teorie !

9. srpna 2013 v 9:43 | *Lexi* |  - A
Tak ted pro Vás mám teorii .. Jedná se o konkrétně překlad [tohoto] článku. Doufám, že se Vám bude líbit! :)
 • Ali sama řekla: "Byla bys překvapená, kdo tví přátelé nejsou." a podívala se směrem k Hanně a Arii, což značí to, že jedna z těch dvou je nějakým způsobem podezřelá.
image
 • "Slyšela jsem, že Hannu dneska odvezli na policejní stanici." - Aria, 1x01
  Jak to mohla vědět? A ještě líp: proč to byla ta prví věc, kterou řekla?
  Opravdu skvělý postřeh, dřív jsem nad tím nikdy takhle nepřemýšlela. Nenapadá mě vůbec žádná možnost, jak by Aria mohla vědět o zatčení Hanny - kromě toho, že s tím má co dočinění.
  image
 • Hanna v téhle scéně trochu necitlivě rozebírá Ariinu rodinu - a sice možný rozchod jejích rodičů. Aria dojde k lince a vezme si telefon, když Hanna sahá po svém, tak dostane sms od -A.
  imageimageA ještě něco: když jdou holky nahoru do pokoje, Aria ví kde hledat - rtěnku okamžitě najde.
 • Zajímavý úhel pohledu: Co když Aria vlastně chtěla, aby jí a Ezru jejich máma v divadle načapala, a proto Hanně podstrčila ty lístky? Totiž: Ezra byla její první velká láska a věděla, že jakožto učitele jí ho máma neschválí, kdyby je ale už potkala na veřejnosti, mohlo by to projít.
  image
 • Jen Hanna a Aria věděli o tom, že Caleb žije tajně ve škole. Hanna nic neřekla - zbývá Aria.To kvůli tobě nejela moje máma do Philadelphie a nechytla mě s Ezrou!
  image
 • Jediné, kvůli čemu se Aria opravdu naštvala, byla Hannina věta: "Hned jak jsem dala tvé mámě ten lístek jsem dělala všechno proto, abych to vzala zpátky." To bylo to, co jí opravdu naštvalo - že Hanna všechno napravila.
 • Ariin deník
  image
  "a patio table Hanna, the man's I.D. checked out. It checked out because there was a James Leland related to Mrs. Potter, but this isn't him. This is somebody else. If I tell the state people some story about the man being an imposter it'll just draw attention which we do not ___ have to do something __ to __ her trouble"
  Aria tu píše o Jamesovi Lelandovi, který je příbuzný zesnulé Potterové. Hned ale píše "Ale není to on, je to někdo jiný. Jestli ale řeknu ostatním příběm o tom, že je ten muž podvodník, tak to jen přitáhne pozornost (...)

  Co je na tom tak divného? Fakt, že James Leland se v PLL objevil až o epizodu později. Jak o něm mohla Aria vědět ještě předtím, než se vůbec objevil?
  Je možné, že je to seriálová chyba a potřebovali prostě jen nějak zaplnit stránky... Ale nevím jak vy, já na náhody v PLL nevěřím :)
  image
 • Hanna řekla holkám o tom, že Caleb žije u ní ve sklepě. Jediná Aria se na to moc netvářila a vypadala naštvaně. Sakra Hanno, máš mi snad říkat všechno!
  image
  Hned další noc se objeví muž, kterého poslala -A aby vyčistil sklep od parazitů.
  image
 • Když ve 2.sérii musí všechny holky sedět odděleně, tak Aria drží telefon,udělá jeden určitý moment a hned všechny dostanou zprávu od -A.
  image
 • Přesto, že Spencer je "ta chytrá", tak je to právě Aria, která nejčastěji objevuje věci, které jim -A zanechal(a). Pro připomenutí oněch momentů slouží fotky :))
  imageimageimage
Co si o tom myslíte? :)
Můj názor:
Mě to dost zasáhlo nikdy jsem nadtím tak nepřemýšlela ... Je to divné :... Ale začínám si myslet že je Aria -A ......
*Lexi*

Video-> Pll Ezria <3

8. srpna 2013 v 16:32 | *Lexi* |  Ezra

Tady je to nové video o Páru z PLL Ezria :) Snad se vám bude líbit :) -->

http://www.youtube.com/watch?v=g9lFz_0ahq4&feature=youtu.be


*Lexi*


Cole and Phoebe Turner

8. srpna 2013 v 16:29 | *Lexi* |  Cole a Phoebe

Fotky Cola a Phoebe :) Jsou tak dokonalý !!! :) Hlavně Cole/Julian :) -->


Koláž -->A Poslední na svatbě :) -->


Tak ZtM *Lexi*


Novinky za Červenec =))

8. srpna 2013 v 10:43 | *Lexi* |  Fashion

Ahoj :) ,, Jen takna začátek :) Venku máme nehorázné vedro ! :D A já jsem se rozhodlaten článek psát venku :D Takže aby jste věděli jak v podstatě dlouho tento článek píšu :) Ted je přesně 8:43 :) .... A Schválně v kolik se to zveřejní na blogu :D .... Protože budu odbíhat k bazénu :) ....... Začnu :) -->

Novinek z července není moc :) :) -->

První Pálky na tenis :) Které jsou fakt super a pořádfungují :D -->Druhá novinka :) -->

Džíny !! :D Tyhle džíny jsou fakt uplně skvělé ! Přesně mi padnou , a jsou upleideální pro mě :) no a byly fakt levné za 300Kč. Takže nekupto ! :D :D Jinak jsem hoooodně dlouho nenašla nějaké džíny / Rifle které by my takhle seděly :) ...

Třetí novinka -->

Žapky :) Ty mi prostě v létě nesmý chybět :) ... Jo a ty stály asi stopedesát :D -->


Čtvrtá Novinka -->

Opalovací Krém :) , No tenhle je slabý a já ho používámaž ted když už jsem opálená a nechci být ještě víc ... :) Nebo nevím jak to říct no :) A píš to používáme jako poopaloací krém :) -->


Pátá a Šestá Novinka -->

Dvě Voňavky od Nivea :) Růžové :) Fakt dobře voní :) Mají fakt krásnou vůni :D :D -->A Na konec :D JSem si vyfatila svou Delisu :D -->

Tak jo :) Mějte se hezky a užívejte si tepla já ted pujdu znovu do bazénu a ted vám asi spíš popřeju dobrou chuť k obědu :D ... No , tak PaPA :) :3 :3 -->

Jo a mám nové video , ale nevím kdy se nahraje :D Takže si chvilku počkáte :) ...

Vaše *Lexi*


Idol měsíce Srpen <3

1. srpna 2013 v 6:02 | *Lexi* |  Všechno

Idol Měsíce Srpen je

---> *** Arielle Kebbel *** <---

Arielle je Herečka .
Věk: 28
Narození: 19. 2. 1985, Winter Park, Florida, USA
Znamení: Vodnář
Výška: 173 cm

Životopis

Arielle Kebbel sice není tak známá,ale má za sebou spoustu známých filmů a seriálu,mezi které také patří Prci prci prcičky: na táboře,kde si zahrála jednu z hlavních postav Elise a nebo její další známější role byla v seriálu Gilmorova Děvčata,kdy vystupovala jako manželka Deana Forestra (Jared Padalecki) Lindsay.Mezi její další filmy patří např. Buď v klidu.Další nejznámější seriál ve kterém si zahrála, jsou Upíří Deníky.V nich hrála významnou roli Lexi. Která je nejlepší kmarádkou hl. hrdiny Stefana Salvatore. Je sice zabita jeho bratrem Damonem , ale "Lexi" se potom vrací ještě i v dalších dílech .. Ve vzpomínkách a jako duch .. Také hrála v jednom dílu True Blood spolu s Danielem Gilliesem ....... Také si zahrála v Parodii na stmívání "Tupíři" Hrála tam tu Zrzku Rachel myslím =)) .....

Video s Lexi Branson =)) -->

http://www.youtube.com/watch?v=Pw5bScGxwr0


ZtM Vaše *Lexi*