Listopad 2012

300 článků!

10. listopadu 2012 v 16:00 | šmoulinka |  Všechno

Ahoj,

Takže článek ,,Idol měsíce Listopad,, byl 300 článek na tomto blugu je to jen div že už tu mám tolko článků ikdyž tu moc nejsem a myslím si že mám i docela dobrou návštědvnost takže simyslím že sem budu už jen dávat minimum věcí protože nemám tolik času a hlavně tu už nic nechybí! Tak hlavně doufám že se bude te mít dobře pořád mužete hlasovat na Idoly měsíce mže sem dávt hezké i špatnékomentáře všechno beru díky a nezapomente klikat na ankety! Díky a zatim ahoj!


Idol měsíce Listopad

10. listopadu 2012 v 15:56 | šmoulinka |  Leo Waiet
Tak,
Mám tu Idol měsíce Listopad!

Je to Wyatt Halliwell


Tady je něo o Wyattovi:
Wyatt Matthew Haliwell je dlouho očekávané dítě Piper a Lea. Lékař Piper řekl, že pro ni bude nesmírně těžké otěhotnět, ale přesto se to povedlo. Oba předpokládali, že budou mít holčičku Melindu, kterou viděli v budoucnosti, ale narodil se chlapec.
Stajně jako jeho teta Paige je Wyatt poloviční světlonoš a poloviční čaroděj. Očividně jsou však jeho schopnosti mnohem větší. Zřejmě proto, že jeho matkou je nyní nejstarší a nejmocnější sestra z Moci tří. Zatímco Paige byla dcerou "pouze" Patty.
Wyatt má nesmírné schopnosti. Už v Pipeřině břichu ji dokázal vyléčit, když byla zraněná. Mimo to se umí přenášet, a co víc, dokáže jako světlonoši vycítit a najít určitou osobu. Jeho zatím nejpoužívanější silou je schopnost udělat kolem sebe téměř nepřekonatelný ochranný štít z modrého světla, cítí-li se v nebezpečí.
Jeho jméno odkazuje na celou rodinu. Příjmení Haliwell má po matce, tetě Pheobe (Phoebe) a tetě Prue. Druhé jméno Matthew po tetě Paige, která se podle adoptivních rodičů jmenuje Matthews. Křestní jméno dostal podle příjmení otce - Leo Wyatt.