Červen 2012

Fotky uvodní znělky-5.serie

29. června 2012 v 22:44 | !!!Káčátko!!! |  Charmed

Fotky z úv. znělky - 5.série


Tetování::::::::

29. června 2012 v 22:40 | !!!Káčátko!!! |  Charmed

Tetování

Alyssa Milano
Holly Marie Combs
Rose McGowan
Shannen Doherty
"zdroj charmed.euweb.cz"

Kaley Cuoco (Billie)

29. června 2012 v 22:39 | !!!Káčátko!!! |  Charmed

Kaley Cuoco

Povolání: Herečka, modelka
Datum narození: 30. 11. 1985
Místo narození: Camarillo, Kalifornie
Znamení: Střelec
Výška: 169 cm

Životopis

Kaley Christina Cuoco se narodila 30. listopadu 1985 v Camarillu, v Kalifornii rodičům Garymu a Layne Cuoco. Jejich příjmení má italský původ a znamená něco jako "vařit". Kaley má mladší sestru Brianu.

Modelkou se stala již v šesti letech a v sedmi si vystřihla svoji první roli - v televizním filmu QUICKSAND (Pohyblivý písek). Hostovala ve spoustě seriálů, ve dvanácti si zahrála ve filmu PERFEKTNÍ ZÁSKOK a v patnácti se svou vrstevnicí - v té době rovněž začínající herečkou - Michelle Trachtenberg - ve filmu TO ANI NEMŮŽE BÝT NEBE. Ve Spojených státech ji roku 2002 proslavil seriál 8 JEDNODUCHÝCH PRAVIDEL. V devatenácti se ji do rukou dostala nabídka na zajímavou roli pubertální dcery Amandy guvernérky státu Kalifornie v katastrofickém filmu DESET A PŮL STUPNĚ. Od roku 2005 vystupuje v poslední sérii ČARODĚJEK jako Billie, mladá svěřenkyně sester Halliwellových. Tato role ji vynesla zatím asi největší popularitu.

Ve volném čase Kaley ráda hraje tenis (je dokonce členkou týmu amatérské divize Jižní Kalifornie), bowling, nakupuje, baví se s kamarády, tancuje hip-hop, jezdí na koni nebo hraje na bicí. Říká, že stačí 10 minut "mlácení do bubnů" a je z ní jiný člověk…
"zdroj www.osobnosti.cz"

Drew Fuller (CHris)

29. června 2012 v 22:38 | !!!Káčátko!!! |  Leo Waiet

Drew Fuller

Povolání: Herec, model
Datum narození: 19. 05. 1980
Výška: 185 cm

Životopis

Drew Fuller (celým jménem Andrew Alan Fuller) se narodil 19. května 1980 v Athertonu v Kalifornii. Vyrůstal ale v Newport Beach. Má mladší sestru Hilary. Drew patří mezi velmi ctižádostivé herce a od útlého mládí dělal všechno proto, aby byl slavný. Hercem chtěl být odjakživa, ale jak to tak už bývá, nic se neděje jak bychom si představovali.

Drew se vydává na cestu modela a je jasné, že se mu dařilo. Předváděl a fotil pro značky Prada, Calvin Klein nebo pro Tommyho Hilfigera. Ale jeho snem nebylo předvádění na molu, ale před kamerou. Proto si zaplatil prestižní herecký kurs. Po něm se účastnil všelijakých konkursů a dostával role v malých a často i špatných filmech.

Až v roce 2004 se objevila nabídka na seriál "Čarodějky". Drew samozřejmě kývl, protože v té době se mu moc nedařilo. Díky seriálu, kde hraje světlonoše Chrise, se mu podařilo konečně zviditelnit. I když asi ne tak jak si představoval. V roce 2001 si střihl malou roli ve filmu "Jedinečný" s Jetem Li. Pak následovaly hostující role v seriálu "O.C." a v roce 2004 v seriálu "Huff". Jeho zatím jediná hlavní role je ve filmu "12 podmínek k dědictví" (2006), kde hraje syna zemřelého milionáře, který musí projít cestu poznání na jejímž konci je vysněné dědictví.

V roce 2007 si ve filmu "Blonde Ambition" zahrál přítele Jessicy Simpson, který ji podvádí. Jeho následující počin se váže k seriálu "Army Wives" kde si zahrál epizodní roli.

Zajímavosti:
Národnost: skotsko-ruso-angličan
Výška: 184 cm
Váha: 74 kg
Vlasy: Hnědé
Oči: Zelené
Rodina: Otec, matka a mladší sestra Hilary
Mazlíčci: kočka jménem "Chad" a ptáček jménem "Pink" po jeho oblíbené skupině Pink Floyd
Muzikální talent: hraje na klavír
Současná přítelkyně: Sarah Carter (hraje vedlejší roli v seriálu Black Sash
Nejoblíbenější barva: zelená
Nejoblíbenější jídlo: Sushi
Nejoblíbenější díl v Čarodějkách: Opředené město (Spin City), Sním o Phoebe (I Dream Of Phoebe), a Školní slezina (Hyde School Reunion).
Nejoblíbenější pořad: Nip/Tuck, The Office, O.C, a Simpsonovi
Nejoblíbenější hra: Splinter Cell a TopSpin Tennis
Oblíbená hudba: Sigur Ros, White Stripes, a různý rap
Oblíbené filmy: True Romance, Girl On A Bridge, City of God, Klub rváčů, Ferris Buellar's Day Off, Hvězdné války a Americká historie X
Oblíbení režiséři: David Fincher, Tony Scott, Jim Sheridan, Bryan Singer, Christopher Nolan a Michel Gondry, Luc Besson a Daryn Aronofsky
Oblíbení herci/herečky: Edward Norton, Daniel Day Lewis, Brad Pitt, Johnny Depp, Angelina Jolie a Cate Blanchette
Oblíbené knihy: The Da Vinci Code, Lullaby a Klub rváčů
Nejoblíbenější školní předmět: Dějepis
Nejhorší školní předmět: Matematika
Koníčky: sledování filmů, čtení knih, snowboarding, surfování, tenis, basketbal, horolezectví a chození ven s kamarády
"zdroj www.osonosti.cz"

Jason Simmons

29. června 2012 v 22:36 | !!!Káčátko!!! |  Leo Waiet

Jason Simmons

Povolání: herec
Datum narození: 19. 09. 2002
Místo narození: USA
Znamení: Panna

Životopis

Jason Simmons a jeho bratr Kristopher jsou známi z televizního seriálu Čarodějky (Charmed), kde stvárnili roli Wyatta, staršího syna Piper (Holly Marie Combs) a Lea (Brian Krause).

- Jeho celé jméno je Jason Patrick Simmons.
- Jason je o jednu minutu starší než jeho dvojče Kristopher.
- Jeho rodiče jsou Maria a Robert Simmonsovi.
- Má nevlastního bratra Patricka, který je o 6 let starší.
- Je opatrný a citlivý, zatímco jeho bratr je spíše divoký a otevřenější lidem.
- Oba kluci dělali v roce 2003 reklamu pro Cargill Baby Food.
- Jsou na půl ekvádorci z matčiny strany a proto velmi dobře rozumí španělsky, ale plynule ji neovládají.
- Jeho první slova byla "este" (španělsky "tohle"), "ball" (angl. "míč") a dadda (angl. táta).
- Jeho oblíbené jídlo jsou špagety se sýrem a pizza.

- Jejich maminka byla velkým fandou Čarodějek ještě než se narodili.
- Když byli menší a natáčeli Čarodějky, kde byla scéna, kdy mají plakat, odešla vždy jejich maminka z místnosti a oni se rozbrečeli.
- Aby se jim nepletli skuteční rodiče od těch ze seriálu oslovují je "Máma Piper" a "Táta Leo".
- Když se dívají na Čarodějky a na scéně je zrovna Wyatt, myslí si, že jsou to oni.
- A když vidí boj s démony, bojí se jich, protože většinu scén natáčeli bez démonů.

- Má zelenomodré oči a světlé vlasy.
- Má světlejší vlasy než jeho bratr.
- Jeho brada je oválnější než Krisova.
- Jeho obličej je také oválnější.
"zdroj www.osobnosti.cz"

Smajlíci čarodějek.

29. června 2012 v 22:34 | !!!Káčátko!!! |  Piper,Phoebe,Paige

smajlíci....čarodějky


Rose=Biografie

29. června 2012 v 22:31 | !!!Káčátko!!! |  Rose Mcgowan

Rose McGowan

Povolání: herečka, modelka
Datum narození: 5. 09. 1973
Místo narození: Florence, Itálie
Znamení: Panna

Rose Arianna McGowan - její tvář asi nejvíce diváků poznává ze seriálu Čarodějky. Ale víme, že je také modelkou pro oblečení BeBe nebo že krásně zpívá, což se potvrdilo i v písničkách Marilyna Mansona, který v době, kdy spolu udržovali milostný poměr, obsazoval Rose do videoklipů a nechal ji zazpíval malou vokální část v songu Posthuman (album Machanical Animals)? Ve výčtu Roseiných hudebních úspěchů nesmíme zapomenout také na spoluautorství a pozdější nazpívání krátké části písně Superfabulous z alba Emotional Technology skupiny BT. Ovšem jejím asi největším hudebním počinem je napsání a nazpívání tracku Protection ke svému filmu STRANGE HEARTS.

Než však byla Rose slavná, a než se stala onou herečkou, modelkou a zpěvačkou musela vykonávat i obyčejná zaměstnání jako například servírka, asistentka v salónu krásy své tety a uvaděčka. Mezi nejznámější Roseiny role patří postava Denise ve filmu BIO-DÓM, Tatum Riley ve VŘÍSKOTU z roku 1996, Val Chick 3 v NOWHERE (hrála tu společně se Shannen Doherty), Gail Ann Thayer ve snímku VEZMI MĚ S SEBOU, Debbie v LÁSCE AŽ ZA HROB, Courtney Alice Shayne v ĎÁBELSKÉ HŘE, Sasha ve filmu HROMY A BLESKY, Moira v již zmiňovaném STRANGE HEARTS, Linda Borus v thrilleru MRTVÁ ZÓNA a samozřejmě Paige Matthews v ČARODĚJKÁCH.

Rose... občanka celého světa
Rose se narodila v Itálii (ve Florence) 5. 9. 1975 jako druhá nejstarší z pěti (+ má ještě dva nevlastní sourozence) dětí francouzské matce a irskému otci. Vyrůstala v italské pobožné komunitě a dětství strávila cestováním po Evropě. Do osmi let prý neřekla skoro ani slovo anglicky, ale v jejích deseti se už McGowanovi přestěhovali do Oregonu ve Spojených státech amerických, kde v Seattle studovala střední školu, ovšem již o patnácti letech opustila rodinu a začala se živit sama mnoha různorodými příležitostnými pracemi (viz první odstavec), předtím než odjela do Los Angeles žila krátkou dobu na ulici. V L.A. začala navštěvovat uměleckou školu. A právě tady ji objevil režisér Gregg Araki, který byl zaměstnán výběrem herců do rolí ve filmu "THE DOOM GENERATION" a Rose obsadil jako Amy Blue. Film byl dokončen v roce 1995 a zajistil Rose poměrně dobrou pozici na další budování herecké kariéry. Momentálně Rose žije právě Los Angeles.

Rose... čarodějka s velkým Č
Málokdo ví, že Rose není ta, co převzala roli po slavnější kolegyni Shannen Doherty, nebo co se (jako Paige s Prue) s Shannen nikdy nepotkala. Obě dvě si totiž zahrály spolu už před Čarodějkami. Ve snímku "NOWHERE" z roku 1997, kde jim "asistoval" také Ryan Phillipe. S Alyssou a Holly má také mnoho společného. Kromě "seriálových sester" jsou si podobné i svými opravdovými rodinami. Rose se narodila v Itálii. Alyssin otec je Ital. To znamená, že obě dvě alespoň trchu italsky umí. Krom toho jsou obě z "míšeného" manželství. Alyssa má matku Američanku a tátu tedy Itala, zatímco Rose má matku Francouzsku a otce Ira. S Holly je spojuje jiná skutečnost. Tentokrát obě neměly růžové mládí. Hollyina matka byla moc mladá, když se jí narodila dcera a potom - když byla Holly teenager, budovala si kariéru. Rose zase rodinu úplně opustila a musela žít na ulici… Z těchto - a možná i spousty jiných důvodů, můžeme usoudit, že Rose McGowan se do role sestry Paige zkrátka hodí.

ROSE… věčná rebelka a žena se srdcem na správném místě
Proč rebelka? Kromě toho, že má také tetování (Vargas girl) jako ostatní ženy v Charmed, má ochrannou známkou na svou oblíbenou krvavě červenou rtěnku. Na premiéře filmu Pravá blondýnka 2 řekla: "Jsem fanynkou růžové, fanynkou střevíčků a fanynkou podivných pejsků. Ten film je o mně." Krom toho, že (jak již bylo řečeno dříve) žila na ulici, byla rebelkou také v době, kdy měla milostný poměr s Marilynem Mansonem. Mansona stíhala policie a Rose se schovávala s ním. Také nemá zrovna vybroušenou slušnou mluvu, ale docela ráda se vyjadřuje vulgárněji… "Víte, jak často muži řeknou 'Voníš jako růže (rose)'? Tak často, jako já řeknu 'Vypadáš jako idiot'."

Další hereččinou zvláštností je její vkus na muže. Většina jejích kluků prý byli Židové. Kromě slavného Marilyna Mansona se scházela také s hercem Ryanem Phillipem, nynějším manželem Reese Witherspoon, která hrála právě onu Pravou blondýnku (viz výše). Není to zajímavé? Jejími dalšími známostmi byli například Ahmet Zappa, David Zinczenko, Kip Pardue, ovšem nejvíce v paměti je nám zapsaný sám Marilyn, který o Rose říká povětšině samé hezké věci. Miluje boty, svoji rtěnku, svůj náhrdelník, zahrady, svoje pejsky (bostonští teriéři Bug a Fester - pojmenován po strýci z Addamsovy rodiny) a sbírání památek po Marlene Dietrich.
"Zdroj http://www.osobnosti.cz/ "

Animace (5) Schopnosti

29. června 2012 v 22:30 | !!!Káčátko!!! |  Charmed

Animace schopností...

Wyatt......štít...
Piper..."molekulární urychlování"...
Piper....."zmrazování"..
Phoebe...."vidění"...
Paige...."přenášení"...
Paige..."přenášení něčeo inačího.."...
-vždy je nadpis o jedno po zadu :-)
"zdroj_piperinblog-charmed.blog.cz"

Animace (4)

29. června 2012 v 22:28 | !!!Káčátko!!! |  Charmed

Animace Phobinýho vidění o Paige

no a další animace....

animace Piper

další bezvadný animace

a další animace..

Tak...tady je další animace...

ANIMACE

- animky se budou asi opakovat:-D
"zdroj_piperinblog-charmed.blog.cz"

Animace (3)

29. června 2012 v 22:27 | !!!Káčátko!!! |  Charmed

Animace Chrise....

Animace Phoebinýho vidění z dílu 8x13...

Animace Piper - z osmé serie... (2) + 1 z třetí serie..

Animace... různé...

Takový mixíík... :-D

Animace Piper a Leo - 8x22... :-)

animace - 8.serie - Phoebe a Coop....

......:-)

Nějaké nové animace....

Pruina schopnost - telekineze....
Ták tohle uvidí Piper v posledním díle osmé serie...když cestuje časem aby mohla vrátit zpátky smrt Phoebe a Paige.....

animka - Piper a Leo ve sprše :-) ...

A dalších 92 animací.....růůůzné animace z charmed...

"zdroj_piperinblog-charmed.blog.cz"

Animace (2)

29. června 2012 v 22:24 | !!!Káčátko!!! |  Charmed

Čarodějky:Na obalech časopisů!!!

29. června 2012 v 22:21 | !!!Káčátko!!! |  Prue,Piper,Phoebe

Kreslené Čarodějky

29. června 2012 v 22:20 | !!!Káčátko!!! |  Piper,Phoebe,Paige
http://th01.deviantart.net/fs6/300W/i/2005/106/b/c/Rose_Mcgowan_by_WolfsEye157.jpg
Alyssa Milano caricature

Julian

27. června 2012 v 15:58 | !!!Káčátko!!! |  Julian McMahon

Julian McMahon: Džíny z něho udělaly sex idol žen!

Julian McMahon
zdroj: TV Nova Julian McMahon
aktualizováno 09.07.2010, 16:01 | 09.07.2010, 15:57 | nova.cz
Především mezi ženami stále více oblíbený Australan je hlavou rodiny a miluje nejen vaření, New York a skupinu The Doors, ale také herečku Holly Hunter.
Americký herec, celým jménem Julian Dana William McMahon, se narodil jako prostřední ze tří dětí. Málokdo o něm také ví třeba to, že mluví plynně španělsky, že by se lehce uživil jako právník nebo že jeho otec byl na počátku 70. let australským premiérem. Když v roce 1988 zemřel, padla tak úloha "hlavy rodiny" na Juliana.


V mládí však tento herec, známý ze seriálu Plastická chirurgie s.r.o., vůbec o herectví nepřemýšlel. Vystudoval gymnázium a poté nastoupil na právnickou fakultu. Život na univerzitě ho však natolik nudil, že po roce odešel a raději než hlavou se rozhodl živit "tělem". Odstartoval tedy kariéru v modelingu.

Procestoval celý svět a reklama na džíny ho v Austrálii nakonec natolik proslavila, že dostal nabídku hrát v roce 1988 v prestižním australském seriálu The Power, The Passion. U herectví už pak zůstal. Objevil se i ve známém televizním seriálu Čarodějky. A mimo jiné i v těchto filmech: Fantastická čtyřka, Fantastická čtyřka: Silver Surfer, Předtucha, Meet Market.hlasování

24. června 2012 v 20:17 | !!!Káčátko!!! |  Všechno

Takže mám tu nové hlasování kdo by toužil vidět jak umím namalovat čarodějek postréty tak mi prosím napiště do komentářu jestli ano nebo a koho z čarodějek portrét díkyza hlasování:


http://th01.deviantart.net/fs6/300W/i/2005/106/b/c/Rose_Mcgowan_by_WolfsEye157.jpg

200 ČLÁNKŮ JE TU

24. června 2012 v 0:42 | !!!Káčátko!!! |  Prue,Piper,Phoebe

TAK A TEĎ JE TU 200 ČLÁNKŮ JUKNĚTE NA NEJ FOTO!

http://17.img.v4.skyrock.net/171/wyattchris/pics/284009770_small_1.jpg

Phoebe , Prue , Piper

Nejhezčí fotka charmed

24. června 2012 v 0:38 | !!!Káčátko!!! |  Piper,Phoebe,Paige
http://images1.fanpop.com/images/photos/1400000/Piper-phoebe-paige-charmed-sisters-1484653-800-600.jpg

Piper Phoebe Paige v oblečcích

24. června 2012 v 0:37 | !!!Káčátko!!! |  Piper,Phoebe,Paige
http://www.testedich.de/quiz28/picture/pic_1295540530_14.jpg

Piper Phoebe Prue

24. června 2012 v 0:35 | !!!Káčátko!!! |  Prue,Piper,Phoebe

[Phoebe, Prue, Piper]

Piper,Phoebe,Paige

24. června 2012 v 0:34 | !!!Káčátko!!! |  Piper,Phoebe,Paige