Květen 2012

serial

31. května 2012 v 17:03 Charmed
Jak už asi každý ví tak Shannen Doherty byla problémová herečka dobrá ale problémová . Byla výbušná , protivná a dělala scény . Ani moc kolegů jí nemělo rádo .


Např. Alyssa Milano . Alyssa a Shannen se spolu při natáčení seriálu Čarodějky občas bavily občas ne takže sama Alyssa jednou prohlásila že se moc nepadly do oka . Alyssa se mnohem víc bavila s Holly nebo s Rose . Shannen dělala v seriálu Čarodějky problémy a tak jí vyhodily no nevím jestli odešla nebo jestli jí vyhodily ale vím že podepsala slouvu že si nepřeje aby se v seriálu ještě někdy oběvily její fotografie .


Ale Holly Marie Combs si s Shannen docela padly do oka často se scházejí ( na blogu jsou jejich společné fotky z roku 2008 ) . Ani se nedivím protože Shannen se hodně změnila už to enní ta problémová herečka , už je to mírumilovná herečka .


Dále se neví jestli Shannen vyhodily nebo jestli odešla sama ze seriálu Beverly Hills 90210 . Shannen tam hrála jednu z hlavních rolí a to Brendu Walsh . Herci a herečky ze seriálu BH90210 potvrdily že Shan byla protivná sám Luke Perry řekl že se nesnášeli . Dcera producentra Arona Spellinga , Tori Spelling v seriálu BH90210 také hrála jednu z hravních rolí . Nedávno vydala Tori knížku a v té knize mluví o vztazích v seriálu BH90210 . Píše tam že : Na denním pořádku prý byly i rvačky mezi herečkami Shannen Doherty (Brenda) a Jennie Garth (Kelly).

"Někdy spolu vycházely, ale často se hádaly. Jednou se dokonce porvaly," stojí v knize Tori Spelling. Ano je to tak Shannen a Jennie Garth se nesnášely ale teď už je to jinak !!!


Za chvíli dám na blog fotky Shan a Jennie , jedna z fotek bude ze 7.11 2008 kde jdou po ulici Jennie a Shan . Také spolu nedávno nafotily photoshooty . A z ověřených zdrojů vím že už jsou kamarádky :-)Zdroj:http://www.superavril.estranky.cz/clanky/zajimavosti/carodejky.html

Dům Halliwell

31. května 2012 v 17:01 Dům ve skutečnosti

DŮM HALLIWELL

Seriálová adresa: 1329 Prescott Street (San Francisco)
Skutečná adresa: 1329 Carroll Avenue (Los Angeles)

Dům je v seriálu patrně tím nejdůležitějším místem. Provází nás seriálem od začátku až do jeho konce, sestry v něm vyrůstali, žili, žijí a ještě nějakou chvíli žít budou, dokud nezemřou a Wyatt z domu neudělá jejich muzeum (což se snad ještě změní, ale to sem nepatří.. Dům stojí nad neutrálním zdrojem energie (stojí uprostřed pentagramu vzdáleností od 5ti "živlů"), v něm je magická moc nejsilnější, v minulosti bojovalo o dům dobro i zlo, nakonec dobro zvítězilo a usídlilo se v něm, nicméně zlo se jen tak nesmíří s porážkou a stále se snaží dům získat.

Mapka spodní části domu
Důležité místnosti domu:
Kuchyně: Ač se to nezdá, je Kuchyně jednou z nejdůležitějších místností v celém domě. Kromě přípravy jídla a ranní konverzace u snídaně, tu sestry připravují i různé lektvary a kouzla.
Obývák: Trochu méně důležitá část domu, na rozdíl od ostatních místností, zde sestry moc času netráví, respektive to není tolik vidět
Předpokoj: Hned po půdě je to nejčastější místo boje se zlem..
Zimní zahrada: Zimní zahrada je jedna z nejkrásnějších místností domu, má prostorná okna a sestry v ní často relaxují, ale sem-tam se zde i něco semele.
Vstup: Pokud chcete do domu, musíte právě tudy. Přes hlavní vchod chodí všechny návštěvy, sestřičky i démoni v prvních sériích (později už se teleportují, takže vchod ztrácí význam)
Půda: Půda je bezesporu tou NEJdůležitější částí domu, zde je uschována Kniha Stínů a sestry zde také mohou nejbezpečněji kouzlit, neboť na půdu není odnikud vidět. Nejčastěji se boj se zlem odehrává právě zde.
Dětský pokoj: Pokoj pro miminko je v prvním patře vedle pokoje Piper. Leo ho udělal z bývalého šatníku, takže je hodně malinkatý.
Pokoj Phoebe: Phoebin pokoj je prý nejchladnější místností v domě. Poté, co se Phoebe odstěhovala k Jasonovi do Honkongu, udělala z něj Piper velký dětský pokoj. Teď v něm zase bydlí Phoebe.
Pokoj Prue a později Piper: Největší soukromý pokoj v domě. V necelých prvních třech sériích ho obývala Prue. Po svatbě ho ale uvolnila Piper a Leovi, aby pro sebe hrdličky měly více prostoru a Piper přešly myšlenky na stěhování.V pozdějších sériích se vedle Pipeřiny postele často objevuje dětské postýlka nebo ohrádka. Asi je jasné proč..

Pokoj Piper, Prue a později Paige: Pokoj s velmi pohnutou historií. Nejprve v něm bydlela Piper, ale později, když se vdala, jí začal být těsný. Prue jí proto dala ten svůj a nastěhovala se do něj sama. Po její smrti ho Piper s Phoebe udržovaly dlouho netknutý, ale pak pochopily, že se musí pohnout dál a do pokoje se nastěhovala Paige, která ho komplet změnila k obrazu svému. Poté co se odstěhovala k Richardovi, udělala z pokoje Piper tělocvičnu. Teď v něm zase bydlí Paige.


Sklep:Sklep není zase tak důležitou součástí domu. Je pod ním uvězněný stínový démon Bubelák. Skrývala se tam Piper, když dostala novou schopnopst molekulárního urychlování, a Phoebe, když se stala empatkou. Prue v něm měla temnou komoru a Phoebe si do něj dala boxovací pytel a cvičila tam s Coleem. Taky jsou tam pojistky a hlavní uzávěr vody a plynu

Zdroj:http://www.superavril.estranky.cz/clanky/zajimavosti/carodejky.html

Věci Čarodějek

31. května 2012 v 16:33 Charmed

→Hledací krystal a mapa

Tato věc pomáhá sestrám lokalizovat magické bytosti. Používají krystal na řetězu a roztáčejího nad mapou, a když krystal spadne, čarodějky se kouknou na mapu. Wyatt má velké schopnosti a tak může hledat věci mnohem rychleji než ostatní.

→Miska na vyrábění lektvarů

Toto používají při vyrábění lektvarů. Sestry mají okolo dvou těchto mís, jednu na půdě a jednu v kuchyni. Mixují ingredience v této míse

→Svíčka a papír

Toto je jedna z mnoha cest, kterou můžete vytvářet kouzla.

→Duchovní tabule

Tato tabule může občas pomoci sestrám, ačkoli oni jí zřídka používají.Duchové nebo magické bytosti můžou kontrolovat směrník a dát jim zprávu. Směrník se pohybuje na vlastní kouzlo pryč z "půdy" k řízení sester a knihy stínů.

→Lektvarová lahvička

Toto je používáno k dávání lektvaru do této lahvičky. Jakmile jí sestry zahodí na démona/bytost démon je zničen. Je to lepší transport lektvaru.

charmed zajímavosti

31. května 2012 v 16:21 Charmed
Aby fungoval čarodějnický kruh, musejí být tři. Prue umí pohybovat předměty pomocí telekineze, Piper dokáže zastavit čas a Phoebe předvídá budoucnost. Nejsou nesmrtelné, a tak když Prue podlehla démonovi, musela magickou trojku doplnit Paige. Se zlem už bojují sedm seriálových sezon.
Magická trojka
"Je to velmi významný seriál, který rozšířil diváckou základnu naší televizní sítě, zařídil nám stálou úroveň sledovanosti a podtrhl témata, která jsou pro naše programové vysílání ústřední: herecké hvězdy, ženské hrdinky, vývoj rodinných vztahů a využití nadpřirozených sil ke zvýraznění reality," pochválil Čarodějky Jordan Levin, jeden z prezidentů společnosti Warner Brothers.
Čarodějky byly také požehnáním pro výkonného producenta Aarona Spellinga, který dříve vykouzlil seriály Beverly Hills 90210, Melrose Place nebo Dynastie. Spelling se svěřil, jak důležitá pro úspěch seriálu byla spolupráce s Warner Brothers. "Warner Brothers byli úžasní," řekl. "Opravdu tomu seriálu od začátku věřili."
Čarodějky, mix akční podívané a sex-appealu hlavních hrdinek, diváci často přirovnávají k Charlieho andílkům. Koncept Čarodějek se ale zrodil už v devadesátých letech, kdy jeden z výkonných ředitelů Warner Brothers, Jamie Kellner, viděl doma na kabelovce Čarodějky z Eastwicku. Nápad přenést nadpřirozené síly do formy televizního seriálu se mu velmi zalíbil, a tak se obrátil na společnost Spelling Entertainment a scenáristku Constance Burge, která v roce 1996 napsala pilot pro Spellingovo melodrama Savannah.
Pro scénář použila všeobecně známé čarodějnické motivy a své vlastní zkušenosti se dvěma sestrami. Sestavila tak příběh, který se točí kolem sester Halliwellových, tří holek, kterým je něco přes dvacet a žíjí spolu v San Franciscu. Přijdou na to, že jsou vlastně čarodějky, které mohou díky svým nadpřirozeným schopnostem bojovat se zlem.
Prue, nejstarší z nich, dokáže pohybovat předměty pomocí telekineze. Piper dokáže zastavit čas a bezstarostná Phoebe, ta nejmladší, umí předvídat budoucnost. Ze samotného scénáře se vyklubal pilotní díl s relativně neznámou Lori Rom hrající Phoebe, Holly Marie Combs (známou ze seriálu Picket Fences) coby Piper a Spellingovou starou známou z Beverly Hills 90210, Shannen Doherty v roli Prue.
Pilot se všem zamlouval, a tak dostal seriál zelenou a natáčení mohlo začít. Jenže týden před tím, než padla první klapka, Lori Rom z celého projektu nečekaně vycouvala.
"Měli jsme vlastně natočený a schválený pilot, ale neměli jsme herce, kteří v tom pilotu hráli," vysvětluje Spellingův dlouholetý spolupracovník E. Duke Vincent. "Nemusím snad dodávat, že to pro nás nebyla vůbec příjemná situace."
Naštěstí se ukázalo, že náhlá změna se pro Čarodějky nestala prokletím. Spelling nabídl uvolněnou roli Phoebe televizní veteránce a hvězdě ze seriálu Melrose Place Alysse Milano.
"Dostala jsem šanci podívat se na pilot," říká Milano, "a okamžitě jsem věděla, že to bude hit. Měla jsem čtyři nebo pět dní na rozmyšlenou. Samozřejmě jsem to vzala a bylo to moudré rozhodnutí."
Celý pilot se tedy natočil znovu s Alyssou a seriál se konečně mohl naplno rozjet. K velkému a příjemnému překvapení se z Čarodějek stal nejúspěšnější start Warner Brothers v historii. Hned první díl přilákal k obrazovkám 7,7 milionů diváků. Hlavně díky kouzelné chemii mezi hlavními představitelkami se Čarodějky staly novým hitem číslo jedna a najednou stál celý štáb před novým úkolem: přetavit tak nadějný začátek ve stabilní a kvalitní dlouhodobou podívanou.
"Měli jsme pořad, ve kterém tři sestry přijdou na to, že jsou čarodějky," vysvětluje Bran Kern, producent a vrchní scénárista. "Jenže to se odehraje během jedné epizody a co dáte do té zbývající stovky? Ze začátku jsme jeli systémem pokus-omyl."
Jakmile se scenáristé naučili využívat vedlejší magické postavy, aby tak oživili všední starosti hlavních hrdinek, měli vyhráno. Když se u Halliwellových neřešili problémy s chlapy a prací, bojovaly holky s démony a černou magií. Pánskou část publika tak k seriálu táhla akce, zatímco dívkám se líbily sesterské vztahy a vlastně i fakt, že hlavními hrdinkami seriálu jsou pro změnu holky a ne kluci.
"Naší mantrou odjakživa bylo, že je to pořad o třech sestrách, které mimochodem odhalí, že jsou vlastně čarodějky," vysvětluje Kern. "Myslím, že rodinné vztahy v seriálu, sesterské pouto mezi nimi a fakt, že společně chrání své tajemství jsou jádry celého příběhu."
Po první sezóně se Čarodějky staly takovým nenápadným, ale zaručeným trhákem. Warner Brothers si je hýčkali jakou svůj tajný elixír. Jenže na konci třetí sezóny přišel nečekaný zádrhel - Shannen Doherty z ničeho nic seriál opustila. Tým scenáristů se tak rozhodl nechat postavu Prue ve finále třetí sezóny zemřít a představit místo ní Paige, nevlastní sestru Halliwellových, která se svými schopnostmi Prue mezi čarodějkami zastoupí.
Pro takovou roli musel Spelling a jeho tým najít nějakou talentovanou dívku, která by byla podobná herečkám Combs a Milano a byla by okamžitě k dispozici. Tak přišla chvíle pro Rose McGowan známou z filmů Ďábelská hra a Vřískot. "Co se týče konce třetí sezóny, byl jsem nervózní ještě před tím, než jsem se vůbec dozvěděl, že Shannen Doherty odchází," říká Kern. "Nevěděl jsem, co dáme do čtvrté a páté sezóny, protože už jsme toho o těch holkách řekli opravdu hodně. Naštěstí se nám s příchodem jejich nové sestry otevřelo úplně nové pole působnosti."
Čarodějky už dávno oslavili jubilejních sto epizod, ve Spojených státech momentálně běží sedmá sezóna a podle spokojenosti producentů i herců je jasné, že seriál jen tak kouzlit nepřestane.
Charmed znamenají vlastně anglicky čarodějky...a taky, že to jsou čarodějky a rovnou tři.Celkem jsou čtyři, ale jelikož se Prue (nejstarší ze sester) rozhodla ukončit herectví ve filmu Charmed, tak tam jsou jen tři.A to sice (od nejstaršího) : Piper Halliwell, Phoebe Halliwell a Paige Mathews-Halliwell.Doposud se natočilo osm sérií, v prvních třech hráli Charmed ve složení:Prue, Piper a Phoebe. Od třetí série se k Charmedkám přidala jejich nevlastní sestra Paige, která je napůl světlonoš, protože její otec byl světlonošem, ale její matka čarodějkou, jako u dalších třech čarodějek.

Kniha stínů

Kniha stínů je nejdůležitější věc, kterou sestry používají. Je plná kouzel a informací, které pomáhají setrám k ničení démonů .Nejsou tam ale všechny informace, tak když sestry obejví nového démona připíšíjí do knihy pro nové generace. Knihu založila Melinda Warrena další generace v ní pokračovaly. Kniha je spojená se sestrami- Když jsou sestry zlé, kniha je zlá.Jediné čarodějky jí můžou vzít z domu.

Hrůzohlavové

30. května 2012 v 13:27 Démoni

Jsou to démoni z podsvětí, jezdí z města do města a zabíjejí síly dobra, které rozpoznají díky jedinečné auře, která je obklopuje. Jsou schopni vidět jen tehdy, ukradnou-li zrak nevinným dětem. Ukradený zrak vydrží 24 hodin, ale pouze jsou-li děti na živu. Ke zničení Hrůzohlavů je třeba hadího kořene.


Nějaké obrázky démonů

26. května 2012 v 13:51 Kniha Stínů

Tady jsou obrázky ze Knihy Stínů a Knihy Stínů.
Tady už v Knize Stínů:

Zdroj:http://terca-skriv.blog.cz/0802/obrazky-z-knihy-stinu#komentar100366570


Vlastní výroba knihy stínů

26. května 2012 v 13:39 Kniha Stínů

°° Výroba Knihy Stínů °°

Potřeby: Obyčejný sešit nebo sešit v tvrdých deskách, lepidlo
Dekorace: Byliny, třpytky, vosk (který kápneš třeba nas stránku, můžeš do toho i něco obtisknout),mašle, korálky, kousky kůže, látky...
Jak začít: Na tvrdý sešit nalep cokoliv budeš chtít, řiď se vlastní intuicí, na úvodní stránku napiš třeba své čarodějnické jméno, své jméno nebo tam nalep bylinky, třpytky, nebo tam nakresli pentagram či jiný magický obrázek
Co do ní psát: Své postřehy, magii, své rituály a vlastní kouzla, sabaty a vše, co chceš studovat a mít neustále po ruce. Neřiď se tím, co dělají ostatní, ale věř své vlastní intuici, konekonců Kniha je tvoje, ne kopie toho, co vlastní ostatní. Piš do ní vlastní kouzla, a to tak, že zveršuješ pár jednoduchých veršíků, ve kterých bude přesně popsáno, co si přeješ...Závisí jen na tobě.
Tip: Pokud se ti nechce si Knihu Stínů vyrábět a máš dostatek financí, můžeš si pořídit už hotovu, ale nebude tak báječně svá. Jestli se chceš třeba jen inspirovat, klikni na odkaz-Tady
Kniha Stínů musí být uctívána i hýčkána, nejlepší místo pro ni bude na oltáři nebo na sametové podušce někde v klídku, kde bude čekat, až do ní zase něco napíšeš.
Kniha Stínů se dá i koupit jako knížka, v ní jsou napsány rituály, kouzla a vlastně vše, co potřebuješ vědět. Já ale dávám přednost své práci.

°° Tipy co psát do Knihy Stínů °°

Oblíbené mantry, verše a vzývání
Oblíbená zaříkávadla
Bylinky, drahé kameny, svíce (co k čemu je dobré)
Runy čarodějek
Rituály...
Zdroj:http://witches-and-magic.blog.cz/0910/vyroba-vlastni-knihy-stinu

Kniha stínů obrázky

26. května 2012 v 12:32 | ...káčátko... |  Kniha Stínů

Ták tady je několik fotek knihy stínů...
kouzlo, kterým to všechno začalo....
a další fotečky z knihy stínů.....
Sestřičky u knihy:
Zdroj:http://piperinblog-charmed.blog.cz/0803/kniha-stinu-book-of-shadows-fotky

Fotky piper serie

24. května 2012 v 18:27 | !!!Káčátko!!! |  Piper

1serie

http://charmed.xf.cz/cas_soubory/1serie-Pi.jpg

2.serie

http://charmed.xf.cz/cas_soubory/2.serie-Pi.jpg

3.serie


3.serie-Pi.jpg (36591 bytes)4. série
4serie-Pi.jpg (14804 bytes)

5.serie5serie-Pi.jpg (46479 bytes)

6.serie


6serie-Pi.jpg (15664 bytes)7.série


7serie-Pi.jpg (21337 bytes)

Fotky Phoebe serie

24. května 2012 v 18:17 | !!!Káčátko!!! |  Phoebe

1.serie


2.serie

3.serie

4.serie

http://i.ytimg.com/vi/DfTLqCuangE/0.jpg

5.serie

http://www.charmolost.estranky.cz/img/picture/20/1836939.jpg

6.serie

http://imagebox.cz.osobnosti.cz/foto/alyssa-jayne-milano/O178244-448b2.jpg

7.serie

http://solitaryphoenix.com/Charmed_Phoebe_1.jpg

8.serie

http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20100629153204/charmed/images/c/c9/8x09-Phoebe.jpg

Fotky prue serie

24. května 2012 v 18:04 | !!!Káčátko!!! |  Prue

1.serie

2.serie


http://charmed.xf.cz/cas_soubory/2serie-Pr.jpg

3.serie

http://lift666.kvalitne.cz/Prue%203%20(2x22).jpg

Fotky paige z každé serie

24. května 2012 v 17:50 | !!!Káčátko!!! |  Paige

4.serie

5.serie

http://images2.fanpop.com/image/photos/9500000/Paige-season-5-3-paige-matthews-9585474-400-300.jpg


6.serie

http://charmed.xf.cz/cas_soubory/6serie-Pa.jpg

7.serie

8.serie

http://imalbum.aufeminin.com/album/D20060509/187777_FPJQX3X8OFELK4LH1TEOTHP3PPHGRF_charmed_paige_et_henry_H201322_L.jpg

Ahojte.Zdělení.(Důležité)

21. května 2012 v 23:12 | !!!Káčátko!!! |  Všechno

Ahojte,Dufam že sa máte velice dobře protože ja som vám prišla podakovat že navvštěvujete muj blog a že se vám něktorym pači.Ten kdo od tohohle dne 22.5.2012. navštíví můj blog muže kamkoliv do komentářů napsat koho b chtěl jako idola měsíce,Ale POZOR!Zatín se to stahuje jen na herce a postavy z čarodějek.


Začínáme na vybírání Idola na měsíc !!!Červen!!!


Nebojte se napsat každý hlas se počítá a těch hlasu kterých bude nejvíce tak o hercovi/herečce budu psát dávat sem každý den fotky články vše co mě jen napadne.!


Cole a Phoebe

18. května 2012 v 18:30 | ...káčátko...

9.serie,Je zpět!

8. května 2012 v 12:17 | !!!Káčátko!!! |  Charmed- pokračování-scénář
Piper s Leom snídají.
Phoebe s Coopem spí.
Paige s Henrym snídají.
Piper:Leo můžeš mi podat prosím máslo?
Leo:Ano,Piper hned to bude.Tady!
Phoebe se vzbudí a Coop už odjel do práce a tak se chce dívat na svůj oblíbený film.Najednou už toho filmu je skoro konec a objevíse tam Cole!Phoebe se lekne a řekne:
Phoebe:Omuj bože Cole co tam děláš?
Cole:CHciti říct že tě pořád miluji a někdy jsem nepřestal!
Phoebe:Jdi pryč už tě nikdy nechci vidět!
Cole:Phoebe,ale já tě pořád miluji!
K Phoebe přiběhnou děti a chtějí udělat pytí!
Cole:Kdo jeto?
Phoebe:Tak Cole To jsou moje dětia vipadni z mojeho filmu!!
Cole Je velice smutný že Phoebe je zadaná :(
Cole:Phoebe?
Phoebe:Co je sakra chápeš že jsem si myslela že ta noční můra s tebou už skončila aty se tu ukážeš jako by nic po několika letech?
Cole:Stejně tě miluju a nikd nepřestanu.Phoebe prosím.
Phoebe:Co?
Cole:Pomoz mi.
Phoebe:Sčím řeknu to sestrám a ty tě zase s mojí pomocí zničí a tentokrát to už bude naposledy!
Cole:Dobře,ale já jediný vím jak mě nenávidíš a vím kam se schovat aby jsi mě nenašla!
Leo s Piper si chtějí udělat odpoledne pro sebe tak že jejich děti hlídá Bilie!
Paige s Henrym mají zase na opak odpoledne s dětmi.
Phoebe běží k domu čarodějek a zrovna potká Piper a Lea jak jdou pryč a povídá jim co koho viděla!
Piper:Phoebe,spomal jo?Tak co se stalo?
Leo:To není možné už by tu být neměl!
Phoebe:Ale je a nevím comám dělat od to nevzdá toby ani nebyl on.
Piper:No tak mu prostě řekni mám manžela děti a on toho nechá na tohle já ted už opravdu nemám čas!
Phoebe:Tak že jsem vtom sama?
Piper:Promin ale ano řekni Coopovi on ti pomuže!Dobře?
Phoebe:Dobře!Piper!
Piper:Ano?
Phoebe:Díky.
Piper:Ále,nemáš zaco!
Coop:Cože aco koho si viděla a kde?
Phoebe:Cola v televizi dneska ráno.
Coop:Jak se to proboha živého naučil?
Phoebe:Copak játo mám vědět mě je tojedno hlavně bych potřebovala aby jsi ho někam hodně daleko odnesl a vimazal mu pamět!
Coop:Dobře když si to přeješ tak ano.Ale nestačí mu vimazat paměť ?
Phoebe:Možná ano děkuji!
Coop Colovi vimaže paměť a neví kdo je Coop a kdo Je Phoebe a ani neví kdo jsou sesry vše zase dobře dopadlo!

Cole

6. května 2012 v 15:39 Julian McMahon
julian mcmahon, 06
julian mcmahon, 07

Cole Turner

6. května 2012 v 15:35 | ...káčátko... |  Julian McMahon
Cole Turner


Ksychtík

Cole Turner - charmed photo

Cleo

6. května 2012 v 15:29

H2o stačí přidat vodu

6. května 2012 v 15:24 | ...káčátko...
http://images.fanpop.com/images/image_uploads/H2O-just-add-water--h2o-just-add-water-692216_490_320.jpg

Obrázky Piper2

6. května 2012 v 15:07 | ...káčátko... |  Piper

Jako furie:

4x03-60-piper.jpg image by mascara456

Pěkné fotky:

http://charmed911.files.wordpress.com/2007/01/piper09.jpg
http://www.charmed.webz.cz/Dokumenty/Obrazky/Obr/Piper/piper.jpg
http://i66.photobucket.com/albums/h273/mymomsdaughter/Piper.jpg
Piper1.jpg image by AtlantisX