Leden 2012

zase démoni!a nebezpečí

31. ledna 2012 v 21:23 | !!!Káčátko!!! |  Charmed- pokračování-scénář

9.serie začíná tím že Piper,Phoebe a Paige se snaží zaškolit své děti a tím i novou generaci čarodějek.

Ráno:
Piper:Phoebe pojd už konečně dolu! Čekátu na tebe Coop!
Phoebe:Jasně už jdu!!!
Paige se přenese do domu a začne křičet na Phoebe a Piper že má problém,a během chvíle se tam objeví démoni,Piper je roztrhne.A pustí se do Paige.
Piper:Paige!!!
Paige:Ano?
Piper:Co to sakra bylo?
Paige:Démon?
Piper:Ano,ale proč je vodíš sem tohle už dávno něděláme!Paige víš že sem moc naštvaná!
Paige:Ano.Bohužel vím!
Phoebe:Sakra co to tady bylo!Proč bojujete s démony když tu nejsem já?
Piper:Phoebe!
Phoebe:Co?
Paige:Phoebe jestli cheš já ti ještě nějakého přivedu.
Phoebe:Ano klidně.OO,ano chci.
Piper:Phoebe!To ani náhodou.
Phoebe:No co je!
Paige:Piper čeho se pořád tak bojíš?
Piper:Co já ne nic já se nebojím!
Paige:Ale ano bojíš se!Phoebe že se bojí!?
Phoebe:Ale ano přesně tak bojíš se!
Paige a Phoebe odešli do své práce Piper zůstala doma s dětmi a přišlatam Billie.A za pár hodin Billie přišla s úžesným nápadem.
Billie:Piper já bych ti přezden děti hlídala aby jsi měla více času na sebe a Lea.Co ty nato Piper?
Piper:Já myslím žeb to bylo super.Nebo ne Leo?
Leo:já bych stím souhlasil EHM :)
Billie:No to b blo fajn!
Piper:No když už je hlídáš dojdeš je dát prosíím spát?
Billie:Ale ano jsem přece jejich chůva.
Leo:Ano jistě to jsi :)
Phoebe přijde za Piper do ložnice a řekne:
Phoebe:Piper co tu děláš?
Piper:Ležím nevidíš?
Phoebe:O,Ano vidím promin.
Piper:Phoebe co se děje?
Phoebe:No Mlím že asitak za 3min.zaútočí démoni!
Piper:Cože?!Poroboha živého co sem ráno řekla!
Paige:přiletí kříčí!DÉMONI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Piper začne likvidovat démony potom řekne:
Sakra viste se snad pomátly?Nebo co?Ksakru užtu nechci vidět démony jestli ano tak zabiji vás všechny.Jeto jasné?
Phoebe:Já už musím jít ahojky.................
Piper:Phoebe sakra stuj!
Paige:Nech jí jít já už taky musím jít ahoj Piper!
Piper:Fajn!
Piper si pomalu a potichu začne mumlat pro sebe že je skoro noc a vše je zase ve starých kolejích.Sakra:(!!!
Přijde Leo a přitulí se k Piper a řekne:
Leo:Piper nebuť smutná vždy budu stát přitobě.


nějaké obrázky

30. ledna 2012 v 17:30 | !!!Káčátko!!!

Tady Piper zachránil její nenarozený syn!:)

Sestry museli zničit Coola a Phoebe je moc smutná!:(

Piper,Prue,Phoebe našli knihu stínu a s stali se čarodějkami!


Tady sestry zjistili že Piper čeká dítě!:)

Piper tu má první dítě,jsou moc sťastní.Paige ve škole magie!!!


Billie se chystá ničit démony.


Teď prozatím vše :) Zítra budou další!!


čarodějky!!!!!! ty nejhlavnější

28. ledna 2012 v 23:25 | !!!Káčátko!!!

Ahojky!

No takže nejprve byly čarodějky jako Piper,Phoebe,Prue.Ale potom se to trochu zvrtlo a lidé a neviní se dozvěděli že jsou čarodějky a odhalily se jejich schopnosti!Potom Prue zabil démon SHAX a oni stratily moc tří a svoji sestru bohužel ale kdyby se to nestalo tak oni by neponali svoji sestru Paige když jí řekly že je čarodějka tak se odnovila moc tří a moc sester je to jejich nejmladší sestra tedy i skoro nevlastní.No a potom byla moc tří zpět a byla zase trojice ale tentokrát jiná než předtím ale taková:Piper-nejstarší sestra,Phoebe-prostřední sestra,Paige-nejmladší sestra.


démoni

28. ledna 2012 v 21:39

Baltazar

Baltazar je vysoce postavený démon, pověřený zabíjením čarodějek. Jeho matka byla démonka a otec člověk. K jeho schopnostem patří vrhání ohnivých koulí a k zabíjení rád používal nůž athame. S čarodějkami se jeho lidská podoba Cole Turner setkala jako státní zástupce a ihned začal flirtovat s Phoebe. Ačkoliv bylo jeho úkolem Čarodějky zabít, zamiloval se a nedokázal to. Cole v sobě dokázal zlo potlačit do té doby než byla jeho démonická polovina zničena čarodějkou Emmou, která se mstila za svého mrtvého snoubence. Tím byla Coleova polovina Baltazar zničena.


Barbas

Barbas si rozhodně zaslouží místo čelní místo v démonologii. Je to démon strachu, který dokáže zhmotnit nejhorší noční můry, čímž zabíjí čarodějky. Porazit ho lze jen tím, že člověk přemůže svůj strach. Jednou za 1300 let se vrací z podsvětí, aby zabil třináct neprovdaných čarodějek. Když se mu to nepovede do půlnoci zmizí. Sestry ohrožoval celkem třikrát. Nejprve je považoval za obyčejné čarodějky, ale šeredně se zmýlil. Prue překonala s pomocí své matky strach a poslala ho do horoucích pekel. O rok později se už poučil a poslal na ně nájemnou vražedkyni Pekelnici, ale ani tentokrát neuspěl. O tři roky později se vrátil, aby se dívkám pomstil. Vykašlal se na třináct čarodějek a chtěl si to vytřídit pouze s Haliwellovými. Uvěznil je v domě a vyvolal jejich můry. Tehdy ho porazila Paige, když překonala svůj největší strach.


Zdroj všeho zla

Zdroj všeho zla není vlastně druh démona, ale titul pro vládce podsvětí. Stojí na nejvyšší špičce hierarchie démonů. Současný Zdroj se o Čarodějky začal zajímat až na konci druhé série, kdy zabránili jeho plánu na zničení celého světa. Do té doby nechával pokusy o jejich zničení na nižších služebnících. Tehdy pověřil Zlou triádu, aby se o ně postarala. Když jejich plány selhaly, musel se do čarodějek obout sám. Osobně povolal svého zabijáka Shaxe a uspěl. Shaxovi se podařilo zabít Prue a zlomit tím Moc tří. Když se však objevila Paige, sdělila mu jeho služebnice Věštkyně, že viděla jeho zkázu z rukou Obnovené Moci tří a nelze tomu nijak zabránit. Zdroj se rozhodl maximálně riskovat a vypustil na svět Černou nicotu, která pohlcuje všechnu magii. Když byly čarodějky bezmocné, přišel sám do domu Halliwelových s cílem zvrátit osud a zabránit svému zničení. Věštkyně však nelenila a přenesla Colea do podsvětí. Tam mu vysvětlila, že Zdroj příliš riskuje a musí být zničen. Cole to společně se Sestrami dokázala a zastavil i Černou nicotu, leč netušil, že proradná Věštkyně má vlastní plány. Duše Zdroje se přenesla do jeho těla a tam bojovala o nadvládu, kterou nakonec získala.
Zdroj/Cole ovládl podsvětí a podruhé zlomil Moc Tří, když se oženil s Phoebe a učinil z ní svou zlou královnu. Phoebe se musela rozhodnout mezi svými sestrami a manželem, zvolila dobro a Zdroj/Colea zničily. Coleova duše sice přežila, ale Zdroj byl zničen navždy.
Zničení Zdroje: Zaklínadlo ke zničení zdroje vymyslela Phoebe a odvolává se při něm na moc nejmocnějších Haliwellových čarodějek. Dále je třeba, aby démon stál v kruhu z krystalů. Kouzlo nelze v žádném případě použít bez Moci tří.

!!!Historie čarodějek!!!

27. ledna 2012 v 23:01 | skopírované omluva alemoc se mi tolíbí
Historie Halliwellů začíná před mnoha staletími v malé kolonii na východním pobřeží nově objevené země, později známé jako Spojené Státy Americké. Zde se zabydlela mladá žena jménem Charlotte Warren, která bylo předpovězeno vydat se po stezkách magie a ovlivnit tím životy svých budoucích potomků. Později, ve druhé polovině 70tých let 17. století zjistila, že dítě které nosí bude jednou z největších a nejvýznamnějších čarodějek, které kdy do té doby na světě byly. Když se jí dítě snažili temné síly ukrást, přispěchaly jí na pomoc tři zvláštní ženy, které zachránili jak život její tak i její novorozené dcery- Melindy.
Poté, co Melinda dospěla, odešla do Salemu ve státě Massachusetts a v roce 1693 si začala vést knihu, do které zapisovala veškerá kouzla, vědění a magické recepty, na obalu knihy byla malá značka, známá jako triquetra- symbol síly a jednoty tří. O pár let později byla Melinda zrazena svým milencem, Matthewem Tatem- ďábelským zaklínačem, který chtěl získat její síly. Prozradil její tajemství měšťanům, kteří je poté odsoudili k trestu smrti. Pomocí svých schopností se sice mohla zachránit, ale kdyby je použila, ohrozila by tím život své dcerky Prudence o kterou se zatím starali její sousedé. Na hranici vyřkla ono památné proroctví, že v budoucnu se na světě objeví tři sestry, které budou nejmocnějšími čarodějkami jaké kdy svět poznal.
Tak, jak Prudence rostla, sílila i její moc. Svůj druhý život uchovávala v tajnosti, stejně tak i Knihu Stínů své matky. Magické schopnosti se dědily z matky na dceru po celé generace, z jedné Warrenovy na další. Na počátku 20. století se rodina přestěhovala do San Francisca, města na západním pobřeží Spojených státu amerických, kde se zabydlela ve Viktoriánském domě postaveném nad spirituálním nexem. Ve 20. letech se rodina rozvětvila a v domě začali bydlet tři sestřenice, které dům hojně využívali k různým večírkům na pobavení místní smetánky. Když se jedna ze sestřenic zamilovala do ďábelského zaklínače jménem Anton, nezbývalo ostatním, než ji zabít a její duši navždy proklít, aby zabránily budoucímu možnému shledání s jejím milým. Po letech se nejmladší ze sestřenic narodila holčička a protože ona i její dvě sestřenky měli jméno začínající na P, rozhodla se, že ji pojmenuje takovým jménem a započne novou rodinnou tradici. Její dítě, Penelopa Johnsonová byla rovněž předurčena dát se na dráhu čarodějky.
Penelope v domě vyrostla a stala se z ní skvělá žena a mocná čarodějka.Studovala dokonce na univerzitě, což bylo pro tehdejší ženy celkem neobvyklé. V roce 1950 se jí narodila dcera, kterou počala s mužem jménem Allan Halliwell. Protože v té době neměli lidé moc pochopení pro svobodné matky, rozhodli se milenci, že se raději vezmou (ovšem nevíme, jestli se tak stalo před nebo až po narození dítěte). Aby udrželi rodinnou tradici, dali holčičce opět jméno, které začínalo na P- Patricia. Allan byl členem hnutí Hippies a velkým ctitelem ideálů lásky a cesty míru. Pod jeho vlivem se Penelope soustředila na kouzla lásky a odmítala používat své útočné síly. V Haliwellovic domě pořádala večírky pro čarodějky a světlonoše, kde se praktikovala volná láska i magie. Zde se také poprvé objevuje světlonoš Leo, který se, věrný době, baví sváděním čarodějek. O spirituální zdroj pod domem však měl zájem jeden zaklínač a zlá čarododějka Robin. Ta se vetřela do Penelopiny přízně a pokusila se ovládnout nexus.
Nepodařilo se jí to, ale při útoku Allan v roce 1957 umírá . Nad jeho mrtvolou vzaly za své Penelopiny ideály o neútočení a cestě míru. Strašlivě se naštvala a pomocí své telekinetické schopnosti nakopala zadek Robin i Zaklínači.
Patty se zamilovala do nádherného maldíka jménem Victor Bennet a v roce 1971 se jim narodilo první dítě. Stejně jako její matka, i ona se rozhodla zachovat tradici a svojí dcerku pojmenovala na P- Prudence. Díky matčiným několikerým manželstvím se Patty rozhodla, že malá Prue nebude nosit příjmení Bennet, ale nechá jí to po dědečkovi- Halliwell. Stejně jako Halliwelové před ní i Prue byla čarodějkou a ovládala stejné schopnosti, jako její babička- telekinezi. O dva roky pozdeji se Victorovi a Patty narodila další dcera, kterou pojmenovali Piper- její schopnosti byly totožné s matčinými, dokázala totiž zmrazovat čas. Victor dobře věděl, že schopnosti, které má celá rodina přitahují velké nebezpečí a i když je nenáviděl, měl stále rád svojí rodinu a pokoušel se s tím žít. Ať tak či onak, stále zde byly jisté neshody, především s Patty a Penny, které chtěli s dívek vychovat čarodějky, zatímco on trval na tom, aby si užili krásy dětství a měli stejné podmínky jako ostatní děti. Během této krize se Patty zamilovala do dalšího muže- svého světlonoše Sama, ochránce, který na ni dohlížel. Doma mezitím pokračovaly roztržky mezi ní a Victorem, který ji pak v roce 1975 opustil. Další šok čekal Patty koncem března, kdy se dozvěděla, že čeká další dítě. Silnější magické schopnosti a vize budoucnosti byly jasnou známkou toho, že to bude holčička a dle rodinné tradice jí dala jméno Phoebe, její schopnost předpovídání neměla zatím žádná čarodějka v rodině. Na dívenky si ovšem brousil zuby silný zaklínač a proto se babička rozhodla, že je ochrání tím, že jim odebere schopnosti, čímž se pro něj stanou nezajímavé a budou v bezpečí. A tak dívky vyrůstali bez vědomí, kdo doopravdy jsou…

nějaké super fotky jejich bojů

27. ledna 2012 v 19:06 | !!!Káčátko!!!

tady vsobě měli PROPAST a nedopadlo to zrovna nejlépe!

čarodějky jako bohyně : Phoebe-bohyně lásky, Piper-bohyně Země, Paige- bohyně války
Tady se Piper stala valkýrou!
Tady je cole turner/Baltazar toho museli setry zničit mocí tří a jejich předku!
Tad je SHAX ve třetí serii čarodějek zabilnejstarší sestrer Prue totak změnilo celou budoucnost!

mé tři čarodějky =))

27. ledna 2012 v 13:32 | !!!Káčátko!!!
No v uplně prvním díle čarodějek to byly ještě uplně obyčejné tři dívky které sami nevěděli cose svím životem ale potom Prue našla starou spiritistickou desku a naní bylo napsáno:::::::::::Mímtřem holčičkám bude vaším světlem při hledání stínu
tři spolu stojí síli si spojí vaše máma!!!A chvíli poté se přistěhovala domů phoebe,ale až nato že Prue to nevěděle jelikož jí to
Piper neřekla byla příšerně naštvaná no potom Phoebe s Piper byly u spiriristické desk a Pdoebe se lekla ručička na desce se pohnula!Samoszdřejmě žejí nevěřili protože to sami neviděli,ale potom si toho také Piper všimla a ta ručička ukaovala na písmena a dohromady todalo půda.Je jasné že Phoebe se tam hnedka šla podívat Piper a Prue tam nechtěly a taky kvuli strašné bouřce vypadl proud a tak Phoebe došla ke dveřím na půdu,ale nešli jí otevřít dveře tak šla pryč a najednou se sami otevřeli a ona vešla do místnosti na půdě.Potom našlla truhlu a když jí otevřela tak tam byla tak zvaná kniha stínů,a ona zní přečetla koulo tedy podlení zaříkadlo když ho do četla tak jisté dívky dostaly svoje schopnosti a Prue a Piper jí začaly nadávat ža nich udělala čarodějnice! A potom ten díl dále pokračoval že se jen naučí ovládat své schopnosti..............

!VÝTEJTE NA MÉM BLOGU!

26. ledna 2012 v 21:29 | !!!Káčátko!!!

!!!Jsem ráda že jste na mém blogu a navštěvujete ho tu moc bych si přála o hodnocení a komentáře prosíím je to muj první blog takže bych to moc ocenila!!!